Cena malih prasića na tržištu

Samo guraj na gore,sad je na nas red.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Danas me zvalo par kupaca koji imaju pecenjare ( N.Pazara , Cacak),, pomagaj ,ti imas prasad ,kad da dodjemo .. kad pitam za cenu nikako da daju vise od 170 din , malo su mi interesantni ..za sada nikom nista nisam rekao kad da dodje

Dace,dace drzi ih jos malo na tihoj vatri,osetili da ce cena gore pa daj jos dok je jeftino.:osmeh:
 
Nemaju presice a ide sada u utorak Sv.Petka, pa u subotu Sv.Luka, a do juce koga god pitas za cenu, ma ima prasica mnogo , pa sto ih ne kupe sta me zivkaju , cena u pecenjarama 900din(cena formirana na cenu od 220 do 240 din)
 
Kod nas cena od 20-30kg 160din...Ja prodajem na 180 prosek 29-30kg,ali roba je stvarno vrh ovog puta:ppozdrav:
 
Podatati prasici ,i medju njima bilo i jedno od 45kg prosek 32 kg po ceni od 180 din ,malo smo se natezali , potraznja velika tovari se od 7 do 19 h trebala bi i cena da bude veca ali .. i ovo je bolje nego li 140
 
jutros otislo 20 kom prosek 24kg po 175din, ali u selu i dalje nakupci placaju po 160. Puno je selo prasadi slabo se kupovalo zadnje vreme pa su i mnoga prasad prerasla i ljudi daju i ispod 160din samo da ih sklone sa hrane
 
Jutros kod komšije došao neki Željko traži 50 komada ali plaća 150 komšo pop....o i rekao mu da ne dolazi više
 
Nazad
Vrh