Cena malih prasića na tržištu

Ljudi ja ne znam o cemu pricate koje to su previsoke cijene . Vjerujte mi danas me zvalo pet ljudi iz sumadije i nudilo robu po 200 dinara (muska i zenska vecinom ne biljezena bez biljeta), ja tovarim u nedjelju stvarno 130 kom od toga 20 kom zenska roba, sva roba od 25 do 35 kg prosjek nekih 29 kg,roba biljezena sa svim papirima po 220 dinara. A valjda ce i ovaj sto mi sprema robu da zaradi neki euro.
Znam da vi nemate nista na tu cijenu, ali jednostavno pojavilo se dosta robe, a slabo ide....psenica je dobra, jecam je rodio dobro, nadajmo se da ce i kukuruz da bacio dobro, pa dako malo krene, da se zaradi koji::novac::
 
Ljudi ja ne znam o cemu pricate koje to su previsoke cijene . Vjerujte mi danas me zvalo pet ljudi iz sumadije i nudilo robu po 200 dinara (muska i zenska vecinom ne biljezena bez biljeta), ja tovarim u nedjelju stvarno 130 kom od toga 20 kom zenska roba, sva roba od 25 do 35 kg prosjek nekih 29 kg,roba biljezena sa svim papirima po 220 dinara. A valjda ce i ovaj sto mi sprema robu da zaradi neki euro.
Znam da vi nemate nista na tu cijenu, ali jednostavno pojavilo se dosta robe, a slabo ide....psenica je dobra, jecam je rodio dobro, nadajmo se da ce i kukuruz da bacio dobro, pa dako malo krene, da se zaradi koji::novac::
Moze roditi sve rekordno al vise se nece zaje... da gaji svinje niko ko je pucao na njima,nit bikove,nit bilo sta drugo,tako da ta prica vise ''vodu ne-pije'':haha:
 
Kum kupio juce leglo 9 kom prosek 18 kg po 240 ,on prezadovoljan . I to smo slucajno naleteli u selu . Daje covek krmacu 200 kg sa 12 prasica nezaljucenih (sitni oprasila 17 ostalo 12) 700 e nece dinara da spusti .Kum se dvoumii da pazari ,inace covek je povredio kuk nece vise da radi nista.
 
U Šapcu na pijaci se tražilo 250 din/kg ali se uglavnom prodavalo po 230 din
Solidna ponuda , takva i potražnja


29.06 2013

Na pijaci u Rumi se danas tražilo 250 din/kg
 
Poslednja izmena:
U Kucuri Ruskovski placa 15kg po280 arazliku preko 15 po 200 din kg
P.S.pozdrav od Simica.
 
Jer svi koji imalo imaju uslove za tov razmisljaju ovako jeftina je hrana daj da to proturimo kroz stoku bice bolje a onda
cupamkosu.gif
 
Nazad
Vrh