Cena malih prasića na tržištu

Mislim da su svi komentari suvisni.Oce pred izbore da kupe glas jeftinom hranom.Skidaju cenu kukuruza,prasica.Od ponedeljka soja u Hrana Produktu skuplja za 2 dinara,a suncokret za 4.Seljak je manje glasacko telo.Ne znam samo sta ce biti ako za izbore budu blokade traktorima,a s obzirom na raspolozenje,sve je moguce.
 
Razumem te druze u potpunosti.Radis ko konj,a dal ces zaraditi ili izgubiti zavisi od grupe mocnika.:zli:
 
Sad ce poceti uzimanje za tov.Ako tad bude niska cena,da se lepo izljubimo pa ajmo raja fajronat.:osmeh:
 
Da u Kraljevu vec pala cena.
Drzava donela odluku o uvozu prasadi...
Zakljucak:
Kolji krmace

Pa sta vlast hoce, da opet seljak sve nosi na svojim plecima. I nebojte se nece niko da crkne, jer uskoro stize zelje nemora da se jede pecenje... A obzirom da se prasad uvoze za tov znaci bice i cvarci i kavurma dzabe. ko ce samo slusati te reklame "svinjski but *99.99 din verovatno 199.99
 
Pozdravljam vas, i zelim vam uspeha u vasem poslu!
Evo jednog mesta na kome mozete dobiti niz aktuelnih informacija po pitanju cena pproizvoda, a imate i bazu na osnovu koje se moze vrsiti analiza pa i planiranje, kolko je to u nasim uslovima realno moguce.
http://www.stips.minpolj.gov.rs/node/21520
 
Sta je bre ovo ili ja neznam da se snadjem ili nesljaka sve mi skine prazne listove tj u pdf formatu ??
 
Nazalost nemamo bolji sistem trzisnih informacija. Informacije sa terena sakuplaju strucnjaci pa su verovatno pronasli nacin da posao obave na brzinu i bez pesacenja:spavam:
 
Oterao Raciju 3 kom ukupno 116 kg,placeno mi 150din.
Sinoc u Kv cena na pijaci 170-180,i prodavalo se,tako da su ostalo dezinformacije.
 
Pa sta mislite koliko ce kostati uvezeno prase ,bice ova nasa domaca prasad jos i jeftina za 180-200 din/kg,nije sve u carini pa napolju su skuplja prasad
 
Nazad
Vrh