Cena goriva

Jel ima neko kuci tu pumpu sa brojcanikom za naftu? Jel vredi to?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ako je Bane pitao za Taxi oni nose po kucana i 200l znam stigurmo, a cena je bila i meni sa 2-3t i njima sa 200l ista, tj. zadnje sto sam uzeo kod njih bez racuna je bila 131. Jos ja se bojao da uzme tu bez racuna reko ko zna sta je al ajd valjda nije toliko smece, kad oni supaju iz iste cisterne i jednu i drugu :haha: razlika je bila 18din.
 
Poslednja izmena:
Nije bitno kada sam dobio poruku nego da na agro karticu imas 15 din popust

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ako ti nije teško ,proveri da li je još uvek 15 dinara.Imam informaciju da je na nisovoj dajmond kartici 12 din ,od 1 oktobra.
 
Jel ima neko kuci tu pumpu sa brojcanikom za naftu? Jel vredi to?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Vredi pumpa prava stvar, ja uzeo prosle godine bila oko 28 hiljada sa 8 metara creva, ali brojcanik nema veze sa zivotom mnoooogo laze litrazu, tj vrti vise litara nego sto stvarno iscuri...
 
Vredi pumpa prava stvar, ja uzeo prosle godine bila oko 28 hiljada sa 8 metara creva, ali brojcanik nema veze sa zivotom mnoooogo laze litrazu, tj vrti vise litara nego sto stvarno iscuri...
To za brojcanik nema veze,imas u agro partneru u ns brojcanik sa 0.2% tolerancije a imas i da se uzme digitalni sto ide pre pistolja. Ima jedan lik na najlonu kakve hoces plus taj filter za vodu

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
I mene juce vlasnik seoske pumpe obavestio sa ,,zaljenjem" da popust nije vise 17 din vec samo 12...za sipanje preko 1000 lit!!!
 
Nazad
Vrh