Cena goriva

I sad salju sms za preko 600l da je 15 din popust, a u praksi je za preko 100l. Jos daju litar sea 30 ulja ako je preko 100l. To im vazi do 10.10.
 
Znam da je bilo 12 dinara +3 din za razvoz ali tih su u gorivu. Za 15 din+2 din ne znam.
 
Skoro se raspitivao,12din maksimalno ništa preko toga.Standard status do 2000l popust 5 din od 200 do 499 ide dodstnih 2 din,preko 499 ide 7 din na osnovnih 5 sto mu dodje 12din.

Silver ima osnovni popust 7 din,a preko 499 ide + 5 din.

Diamond u startu ima osnovni popust 12din i to je to.
 
Jel su ove cene što pišete da vam dodje cisterna kući ili vi morate na pumpu?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ne znam sta su kod mene zeznuli, ali cim je vise od 100l popust je 15 din. I tako je vec par god., iako u poruci pise za vise od 600l. Kazu da ce i ovo ulje gratis da produze, mada ne verujem. Pisem za pumpu.
 
POPUST OD 15 DIN/L NA GORIVO SE NASTAVLJA DO 30.9.2021! Kupovinom 600 ili vise litara Evro dizela, OPTI dizela ili G-Drive dizela uz NIS Agro karticu, na Vas redovni popust od 12 din/l, dobijate dodatni popust od 3 din/l. Cekamo Vas na NIS Petrol i Gazprom benzinskim stanicama. Takvu poruku ja dobio
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ne znam sta su kod mene zeznuli, ali cim je vise od 100l popust je 15 din. I tako je vec par god., iako u poruci pise za vise od 600l. Kazu da ce i ovo ulje gratis da produze, mada ne verujem. Pisem za pumpu.
Nisu zeznuli nista, ti verovatno imas Silver karticu a to znaci da preko 100l imas 15din. Da imas standard nivo bilo bi preko 100l 12din a preko 600l 15din. Prelazak sa jednog nivoa kartice na drugi ti zavisi od potrošnje goriva, nekad su racunali na god dana a sada racunaju na svaka četiri meseca koliko si potrošio goriva
 
Neznam za agro ali ona druga kartica na mesecnom nivou gedaju

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
POPUST OD 15 DIN/L NA GORIVO SE NASTAVLJA DO 30.9.2021! Kupovinom 600 ili vise litara Evro dizela, OPTI dizela ili G-Drive dizela uz NIS Agro karticu, na Vas redovni popust od 12 din/l, dobijate dodatni popust od 3 din/l. Cekamo Vas na NIS Petrol i Gazprom benzinskim stanicama. Takvu poruku ja dobio
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Od juče je oktobar .Kada si dobio poruku,pre mesec dana ?
 
Nije bitno kada sam dobio poruku nego da na agro karticu imas 15 din popust

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh