Cena goriva

Da, bolje da smo se odrekli tih 50 din od akcize a da je ostao popust na 179 din....Ja radim navodnjavanje, potrošim mnogo više goriva nego tih 100 lit po hektaru...
 
Bruka i sramota...Jednom rečju, srecom pa je Bosna blizu...Da naglasim da nisam još upisivao broj gazdinstva na račune.
 
Poslednja izmena:
Kod mene je jos bolja situacija.Sipao sam na karticu mozda 60l u ovoj godini.... Gazdinstvo uredno obnovio i predao za subvencije,a ovde pise da nemam prijavljenu zemlju na gazdisnstvu :) Sutra cu izvaditi setvenu strukturu i idem na nis da se ćeramo.
430418683_955420422841347_7146376581289038871_n.jpg
 
Meni su aktivirali karticu pre 10ak dana tako sto sam otisao na pumpu i zvali dok sam cekao. Teta iz BG rekla da posalje ponovo papire, a na pumpi sve imali u kompu skenirano. Posle 2 min stigla poruka da je aktivna aplikacija. Karticu mi blokirali jos 2018, mozda zato tako brzo odradili. Uglavnom, cela 2 min je postupak.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Sad kum bio na pumpi da vidi sta se desava jer je i njemu stigla poruka i kaze da je ubacio karticu da mu ocita stanje i pise -195l znaci toliko je presao e sad sta ce sa tim minusom biti niko ne zna
 
Pa zar nije bilo negde spomenuto (ili sam ja to umislio ) da je 100 l po hektaru ( za neke kulture i manje ) ? Zasto ste onda sipali vise ?
 
Poslednja izmena:

Negde sam procitao da daju popust za samo 400l. Ipak je popust za upisane povrsine.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Moze da se prekontrolise na Nis koliko je ostalo jos da se podigne po 179. Moj slucaj. Kada saberem koliko sam podigao i koliko mi jos ostaje da podignem, ne slaze mi se sa brojem hektara u eagraru. Da li jos neko ima ovaj slucaj??
 
Moze da se prekontrolise na Nis koliko je ostalo jos da se podigne po 179. Moj slucaj. Kada saberem koliko sam podigao i koliko mi jos ostaje da podignem, ne slaze mi se sa brojem hektara u eagraru. Da li jos neko ima ovaj slucaj??
Mozda gledaju stanje koji si imao 27.januara. Kad je uredba postala pravosnazna!
 
Nazad
Vrh