Cena ARENDE u vasem mestu???

Tako je Momo to daje i Slovačka i Rumunija i kozna ko još u dijaspore.:ppozdrav:

Nisi u pravu, zivim u slovackom mestu i odgovorno tvrdim da slovaci ne dobijaju ni pincika od drzave Slovacke (srednja skola dobila tri laptopa), jedino dobiju lako papire da rade tamo (za dve godine se iselilo samo odavde 1000 slovaka iz mesta od 6000), ostalo :nono:
 
To mi je reko jedan čiko koji živi u blizini Padine.:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

To ti mislis???Dodji da vidis kako izgleda kad neko dobije 150000 eura bezpovratno od Madjarske.Za nedelju dana ne bi verovao sta moze da se izgradi i kupi.
Kada da dođem???I kako ćemo pitati čoveka odakle mu pare za to što je napravio???:sta:
 
To mi je reko jedan čiko koji živi u blizini Padine.:ppozdrav:


Pa eto da znas da te je ciko lagao.

Inace su vojvodjanski slovaci poznati da sire posede (bez pomoci icije drzave), isto je svuda, Selenca pokupovala Backi atar, Padincani sve okolo Padine, Petrovcani obradjuju pola Futoskog atara......

Pa si neki to objasnjavaju pomocom sa strane, medjutim sve je odricanje, stednja i igranje na duge staze....
 
To ti mislis???Dodji da vidis kako izgleda kad neko dobije 150000 eura bezpovratno od Madjarske.Za nedelju dana ne bi verovao sta moze da se izgradi i kupi.

Postoji mogucnost da je neko dobio tolike pare ali ne preko ove fondacije jer tu daju od par stotina hiljada dinara do max. 2 miliona za neke stvari. Postoji tacan spisak na njihovom sajtu ko je koliko dobio. Znaci ime prezime i mesto stanovanja osobe pa svako moze proveriti ko je koliko dobio. Taj neko iz tvog mesta ako je dobio tolike pare koliko si naveo dobio od nekoga na crno ili otkud znam na koji nacin.
 
Dobio covjek na lotu... Ne bi bio prvi a ni zadnji koji ce tolike pare ulupati u mehanizaciju i supe kojekakve "Da radi ko covjek" jer se do tad patio ko i mi ostali ;)
 
Prosperitati finansira vrednost ulaganja u poljoprivredu 30 procenata,danas mi rece jedan momak,planira da konkurise,kaze nije bajka,uslov je dvojni pasos...
 
Dali je clan foruma ovaj uzurpator zemljista iz opstine Kovin?
Mora da je u ovoj temi citao o zakupu zemljista, pa se malo zaigrao. :haha:
 
Kod nas ce arenda sigurno skociti. Cujem da neka gospoda po Palanackom ataru inaju i po 4200 kg/kj soje, pa i do 4700 kg/kj.
 
Nazad
Vrh