Case

Mozda i nije navlakusa. Kad na tu cenu dodas onaj njihov VAT(mislim da je to PDV) koji je od 15-20%, pa prevoz, pa carina i ko zna sta jos dobije se tu lepa cifra. A mozda je i navlakusa :sta:. Probaj da ih kontaktiras preko e-mail
 
Zbunilo me je to sto su ti traktori u Francuskoj 40000 eura.
E sad ne znam koji se dodatni troskovi placaju u UK.
Poslao sam mail,pa cu cuti.
 
Novg Casea ne bih nikad uzeo. To nema vise veze sa starom firmom. Pre par nedelja kad sam bio po delove u VAITu(generalni zastupnik za Case i Steyer) u Novom Sadu njihov gazda je vratio Casea od 170 konja posle jedne godine i uzeo Stayera. Mislim da vam je jasno i zasto. Jednog MMX 155 sam rodjenim ocima video da posle jedne godine rada i ni 1000 radnih rati vec po malao curka sa strana na sklopovima. Dobra stara vremena.
 
Koje Amerike. Pitaj Dusana iz VAITA ko sta pravi. Ako vam trba mail dacu vam. Njihov mi serviser kaze kako kontrole za hidrouliku na blatobranu crkavaju posle 3-4 meseca,pa ih oni jednostavno iskljuce. Ako trba da dam 50-ak hiljada da bi mi sutra nesto crklo,neka hvala.
 
JX /manje snage/ - Turska
Ostali-JXU -Austrija i Italija
Nema uvoza iz USA u EU.
 
na JX motor iveko, bosh pumpa nemacka BOSH, za menjac neznam, gume GOOD YEAR a turci ga samo sklapaju pa je zato malo jeftiniji
 
Ne kazem da lazu,samo Case novi vise nije sto je nekad bio.Nekad je bio made in Germany i made in USA.
 
Od novih traktora sad valja samo John Deere i to samo da je shvaba. Fend necu ni da spominjem jer je preskup (120 konja ,4 cilindra, 80000eura+PDV)
 
sta si zapeo za te turke? :haha: pa voze ljudi i kineske i indijske i brazilske i sta je znam! Pa kolko para, tolko i muzike. Sto se mene tice i ja bi pre uzeo nemca ali mi se nedaje 15000e vise samo da bi na njemu pisalo "made in E.U."
 
Case serija JHU ista kao i New Holland serije TL-A /isti motori/ ista grupacija.
 
Nazad
Vrh