Case

Imam neke simptome lose pumpe hidraulicne na maaksumu 5140 mada treba jos neke stvari da isprovjeravam . Desava se da npr u tanjiranju neki dan ide dobro dok se ne zagrije fest , a onda pocinje kao da klize kvacilo i traktor ide sve sporije a obrtaji ne padaju . Moram jos nesto oko prekidaca na pedali kvacila da provjerim sto sam prepravljao , al ako je recimo da klize kvacilo zbog slabije pumpe kako da odredim ? Gdje bi trebao mjeriti radni pritisak pumpe i koliki bi trebao biti ako neko zna ?
 
Pise tu negdje : sustained pressure with relief valve open 18.9 kpa to je 189 bara jel tako ?

Pise kao hidraulic power test ako sam na dobrom putu ?
 
Разгреј трактор добро прво, мери на хидроизлазима аз рпикључке при гасу од 1500 обртаја, никако мање....треба да је ту око 180-190 бара притисак све испод тога је мало за њега и прави проблеме...
 
Valjda nije pumpa oslabila jer kolko sam gledo skuplja je od pukpe spejs satla i sputnika . Dali se moze ista improvizovati ,reparirati ,poravnti ? Sumjjam ?
 
Agdje se nalazi pumpa ? Na slici mi skoro lici kao da je spolja . Ako je ovo


41ZUPy6elnL._AC_.jpg
 
Ima u Staroj Pazovi radnja sa pumpama i sve sto ide za hidrauliku,msm da se zove Elemka.Ima vise proizvodjaca u ponudi i ok su sa cenama,ja sam kupio za Fendta pumpu hidraulike bese oko 14000din.
 
Razlika je samo u dekli sa priključke tako da može da se nađe jeftinija varijanta.
Вероватно да има заменских пумпи, само треба наћи такву која одговра у потпуности.

Мени је Бранко из Радинаца сервисирао ту пумпу, тачније скинуо је и посало у прву петолетку, они су одрадили комплет сервис. Све ме је коштало са његовим рукама 30 000 динара...
 
Nazad
Vrh