Case

Bio je u Vait-u jedan Italijan koji je stajao jaaako dugo, možda je to taj mislim da je 2010 godište.
 
Nek on dotera taj traktor u Srbiju,pa neka ti proda. Niakav avans nemoj da dajes ili bilo sta slicno. Jer,ako je ozbiljan trgovac nece mu biti problem da plati, dotera i onda tebi ili bilo kome proda.
 
@slobapatrola
Ako vec imas volju (citaj: kes), sto ne odes po placevima da vidis sta nude. Pozoves Vait, mozda imaju kakav polovan slicne snage. Sta bi sa onim NH sto sam ti okacio link oglasa? Taj je bio oko 110-120ks ako se dobro secam.
 
Cisto da napisem ako nekog zainima cena novog case jx 95,prolazio sam u N.S. pored njihovog prodajnog mesta,pa reko da svratim i pitam,na sajmu su rekli kao noviji sto stigne bice skuplji i imace bolju opremu...kad ono isti traktor,samo mu nabacili zastitu oko auspuha,i 2 para zadnjih svetala,i ono sto je ulazilo u standardnu opremu,klima,prednji tegovi i rotacija i sve skupa izadje 31990 + pdv.
Ja se ponadao barem el.reversu,kad ono sipak.

E,da...jx 80 nece uvoziti jer je ista cena kao i jx 95,tako mi je rekao prodavac,a nije ih ni bilo u skladistu,bio je jx 60,jx 95 pa vece serije.
 
evo jedan koji je meni zapao za oko danas.........
dsc00041.jpg


ovo govedo na sajmu je bilo tacno 22000+pdv
 
Nazad
Vrh