Case

Nešto mi to malo sati za tako loše stanje, ili je jako loše održavan.
Nema kolege od sinoć da nam objasni stanje traktora :haha:
 
To su traktori koje prodaje Ćorić iz Bašaida.Naši članovi koji su odande će objasniti zašto su traktori bledi ko krpa.Prodaju se već dugo-dugo..
 
diklofen auspuh s leva u odnosu na sediste kad sedis Turcin, auspuh desno Italijan. Ako nisam upravu neka me neko ispravi
Ima i italijana sa auspuhom sa leve strane, to su motori od 3,9l. Auspuh sa desne strane imaju motori od 4.5l.
turcin.jpg
[/URL] U[/IMG]
evo jednog turcina sa turskog sajta sa auspuhom sa desne strane
 
Poslednja izmena:
aha, znaci u ove novije Italijane JX sto imaju sa desne strane auspuh se sad ubacuje motor 4.5 Iveco, ako sam dobro razumeo?
 
Kod konkretno tih traktora kod Ćorića je Iveco motor kako sam i rekao.Traktori su iz Italije uvezeni.E sad to za auspuhe ja niti znam niti se razumem.
 
To je isti model sa dva razlicita motora(3.9l i 4.5l), proizvode se i u turskoj i u italiji. U turske traktore do 2007 godine se ugradjivao motor koji je sklapan u italiji, posle su turci sami sklapali motore.
 
znam,produzio sam topling,ali je bilo jako tvrdo p0a zato nije uso plug u zemlju!
 
@Maxa.........imas onaj tocak ( ili potenciometar neznam kako je na Case-u ) sa kojim podesavas koliko da bude gruba hidraulika. Kad to stavis na desetku ulazi plug i u asfalt jer pritiska poluge nadole. Ako je plug dovoljno jak i ne polomi se i traktor moze da vuce nema sanse da izbaci plug ali mislim da je to neizvodljivo sa tim Vogelom sa kojim ores.
 
@Maxa.........imas onaj tocak ( ili potenciometar neznam kako je na Case-u ) sa kojim podesavas koliko da bude gruba hidraulika. Kad to stavis na desetku ulazi plug i u asfalt jer pritiska poluge nadole. Ako je plug dovoljno jak i ne polomi se i traktor moze da vuce nema sanse da izbaci plug ali mislim da je to neizvodljivo sa tim Vogelom sa kojim ores.

Cici,imam onaj tockic,ja mislim da je sve isto kao kod tvog new holland ! Nisam probao to... Al mislim da ovaj plug nije bas prava prilika da uradim tako ..:D
 
Nazad
Vrh