Case

Šta misliš da kompresor nije uračunat u ceni i kad je u std. opremi.To za zapadni traktor nije visoka cena za kompresor kod mnogih je još i skuplje.
 
ja kad sam bio ove godine izracunali su mi da je jx80 oko 40000e sa pdvom kompresorom poteznicama klimom i toplingom valjda,i onda sam se odlucio za yto bio je duplo jeftiniji,i posle su me zvali kao moze jeftinije,a meni nisu odgovarele te siroke gume ja sam hteo sa uskim
 
Da li neko od clanova ima maxsuma 5150, imam u planu da ga kupim a neznam puno o njemu.

Prtpostavljam da si pitao za model maxxum 5150 ?

Koliko vidim ima nekoliko verzija neke su turbo, neke pro, neke su plus. Ne znam tačno kakva je razlika među svim tim oznakama.

0.jpg
 
Od 10.000 e. pa vise, mislim za 15.000 e da se moze kupiti solidan.

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

Zar nije lijep traktor,samo da poraste cijena kukuruza i malo srece pri kupovini.
 
Pro verzija ima 132KS a ostali 125KS!
To je jedina razlika.
Dosta dobri traktori!
Sad treba uporediti jednog Belorusa 1221 sa njim i doci do pameti!
Po meni ni u jednoj tacki 1221 nije bolji Case.
Jos kad se uzme u obzir Powershift menjac!
Pogledajte ovde koliko radnih sati imaju ovi:

http://www.agriaffaires.de/annonces...ff=&boxmprop12=Ausstattung&erreurSaisieRech=0

Sve i jedan Belorus bez izuzetka davno bi bio razvaljen i prodat u staro gvozdje:haha:
 
Bas tako, sasvim je sigurno da ni ovaj Case nije odradio toliko bez remonta. Uostalom, Belarus uvijek ima jednu veliku prednost a to je cijena remonta.
 
Nema tu sta da se brani kobelco compressors kosta 1500 eura + transport plus carina plus ugradnja (koja traje dva dana)=1980 eura + drzavi drzavno PDV. Jako je puno to je tacno. Culi smo za Tetjen pa pokusavamo da tu stavku ucinimo jeftinijom. Cena jeste 28888+pdv sa uskim tockovima a 29500+pdv sa sirokim to je cena koja je u Vaitu ako sam dobro razumeo vec 5 godinu a na tu cenu se ne dodaje nista vise nego samo kompresor. Inace kompresor je uracunat u cenu traktora svih proizvodjaca stim sto je cena ugradnje veca nego sto smo je mi stavili. NPR ukoliko neko zeli da zameni tockove, a u fabrici su tockovi postojeci vec namontirani fabrika nam tih pola sata zamene naplati 400 eura mozete onda da zamislite koliko bi kostala montaza kompresora koja traje dva dana.
 
Nema tu sta da se brani kobelco compressors kosta 1500 eura + transport plus carina plus ugradnja (koja traje dva dana)=1980 eura + drzavi drzavno PDV. Jako je puno to je tacno. Culi smo za Tetjen pa pokusavamo da tu stavku ucinimo jeftinijom. Cena jeste 28888+pdv sa uskim tockovima a 29500+pdv sa sirokim to je cena koja je u Vaitu ako sam dobro razumeo vec 5 godinu a na tu cenu se ne dodaje nista vise nego samo kompresor. Inace kompresor je uracunat u cenu traktora svih proizvodjaca stim sto je cena ugradnje veca nego sto smo je mi stavili. NPR ukoliko neko zeli da zameni tockove, a u fabrici su tockovi postojeci vec namontirani fabrika nam tih pola sata zamene naplati 400 eura mozete onda da zamislite koliko bi kostala montaza kompresora koja traje dva dana.
Da li Vi sutra dolazite za N.Becej sa vasom firmom?
 
Nema tu sta da se brani kobelco compressors kosta 1500 eura + transport plus carina plus ugradnja (koja traje dva dana)=1980 eura + drzavi drzavno PDV. Jako je puno to je tacno. Culi smo za Tetjen pa pokusavamo da tu stavku ucinimo jeftinijom. Cena jeste 28888+pdv sa uskim tockovima a 29500+pdv sa sirokim to je cena koja je u Vaitu ako sam dobro razumeo vec 5 godinu a na tu cenu se ne dodaje nista vise nego samo kompresor. Inace kompresor je uracunat u cenu traktora svih proizvodjaca stim sto je cena ugradnje veca nego sto smo je mi stavili. NPR ukoliko neko zeli da zameni tockove, a u fabrici su tockovi postojeci vec namontirani fabrika nam tih pola sata zamene naplati 400 eura mozete onda da zamislite koliko bi kostala montaza kompresora koja traje dva dana.
29500 eura je za jx95 kojI SE SKLAPA U TURSKU ja sam kupio model iz ITALIJE MNOGO DRUGAČI U SVEMU A NARAVNO I SKUPLJI 33500 BEZ PDV
 
Nazad
Vrh