Case

Ovu Paorovu masinu sam video i uzivo,kao metak je masina i utegnuta,masivna i dobra oprema da radim vise zemlje pre bih kupio njega za te novce nego nekog novog rusa ili slicno,strasna masina.
 
Da,da,da
Pa kad sam ih nazvao oni kažu:doplata za kompresor 1800 evra,pa doplata za gume,pa za ovo ,pa za ono.......
Sve je to lepo dok ne postane istina.
 
1800 eura kompresor!!!kako taj duvA,leba im njihovog?koji bezobrazluk,za te pare se nadje ceo traktor...
 
Da,da,da
Pa kad sam ih nazvao oni kažu:doplata za kompresor 1800 evra,pa doplata za gume,pa za ovo ,pa za ono.......
Sve je to lepo dok ne postane istina.

Нисам колега звао и информисао се шта све иде уз трактор од опреме, али видео сам цену на плакату код Вајта па сам коментарисао, можда се некоме то учини интересантно. :ppozdrav:
 
I meni se učinilo interesantno dok ih nisam nazvao.Tad je meni i cena od 29990evra bila interesantna ali posle:sta:
 
Хаха :haha:, добро речено колега војвођанин то је заиста превише. НА како мислиш "замазивани" ?
 
Pa lepo imali su one od 60-ak ks koji su stajali par godina na placu,do sunca izbledela plastika kabine spolja a dalje se zna .... farba+popust i nadje se kupac.
 
Imamo mi kompetentnog člana za Caseove,pa red bi bio da brani malo svoju novu firmu.Na tu cenu navedenu ide još DVD 18%.:cool:A kompresor momci košta i na drugim traktorima ne samo na JX 95.A cena i tamo nije 1800,nego 1800+DVD.:ppozdrav:
 
Imamo mi kompetentnog člana za Caseove,pa red bi bio da brani malo svoju novu firmu.Na tu cenu navedenu ide još DVD 18%.:cool:A kompresor momci košta i na drugim traktorima ne samo na JX 95.A cena i tamo nije 1800,nego 1800+DVD.:ppozdrav:
osim kod onih gde je kompresor standardna oprema
 
Nazad
Vrh