Case

mirmag je napisao(la):
Zzivice,lep je nema sta :D,ali su tvoji komentari i dalje glupavi... ::lose::
Zzivice kad budes imao vremena javi se da te naucim bar kako lepo da uslikas neku masinu,a za komentare mislim da nema bas puno nade.
 
zzivica je napisao(la):
nemojte samo plakati gledano traktor od 130 ks nije za 4 brazde a a onaj novobecejac sa 105 konja vuce 4 brazde
Jesi ti video taj plug izbliza?
Glave kao na imt-u 755,a mozda i manje.
North ARMY je napisao(la):
mirmag je napisao(la):
Zzivice,lep je nema sta :D,ali su tvoji komentari i dalje glupavi... ::lose::
Zzivice kad budes imao vremena javi se da te naucim bar kako lepo da uslikas neku masinu,a za komentare mislim da nema bas puno nade.
Verovatno nije hteo da na slici bude i Steyr koji je bio iza Case-a.
Inace ove slike su sa Velikogospoinskih dana u Novom Beceju.
 
mmfrlj.jpg

ima djojstik i mnogo elektronike menjac nabudjen na dugmice a cena mu je 45 000 eura sa 600 r/c.
 
24mc6yd.jpg

24ooza0.jpg

al sam se nap.....
Post je spojen: [time]1290579949[/time]
_________________________________________________
verovatno se pitate cemu sluzi,za igru
Post je spojen: [time]1290605195[/time]
_________________________________________________
taj nema palice menjaca al je vrucccc......
Post je spojen: [time]1290630711[/time]
_________________________________________________
taj tip kejsa nosi naziv cs 95 profesional-tier. ali ga kod nas nema u prodaji ali nema ni kejsa od 55 ks jako mi se svidja mali je i okretan kao 539 ima prednju vucu klimu i kosta oko 15 000 eura sa svim troskovima
 
vidim da ce biti nocas banovanja za off
Post je spojen: [time]1290607034[/time]
_________________________________________________
ma on je tebe vido pa pocrvenio ali off road:haha: :haha:
 
Jel neko koristio usluga Vajta? Naime ta firma rentira trktor od 200ks u oranje i iznajmljivanje na 24h košta 150€.Traktor je osiguran tako da pored tih 150 treba sipati naftu imati odgovarajući plug za njega.Ako vremenske prilike neidu na ruku onda ih samo pozoveš i najaviš da trktor neće raditi i tada ne naplaćuju dan.Jedan je kod nas iznaimio i ore od 25-28jut za 24h
kupio je plug sa još jednim petobrazni obrtač za 5000€ i tako da je to to.
Nije loše to sad će i drugi proizvođači da krenu sličnim stopama i samo neka se utrkuju. :cao:
 
Nisam do sada čuo za takve akcije, ali stvarno nije loša ideja, ima tu potencijala za obe strane(ove što iznajmljuju i ovog što iznajmljuje), i kao što ti kažeš, neka se utrkuju ::namigivanje::
 
Pa pazi izače 5€ po jut. to nije puno po meni da cepaš mašinu u oranje.Jedino je što moraš da imaš dva vozača da bih terali 24h.
 
bio je jedan tu kod nas od 190-200ks,polovan,njih 2-3 se promenilo koji su bili zagrejani za kupovinu...da ga ispitaju u oranju...a oni i boga i oca uzorali,jos nisu ni platili zakup...uzoru 50,pa kao nisu zadovoljni...pa sledeci isto tako...
 
Zanimljivo, ovde ima par ljudi kojima bih posudio traktor uz strah da nesto ne razjebu kako li stoji pitanje sa njim i rentiranjem posto osiguranje ne snosi troskove nanesene od krkana .
 
Jeseni 2009 i ovog proleca, u selu je radio Fendt 936. Bio je na "probi" ali nije zadovoljio :haha: :haha: pa je vracen. Poorao je ~1000kj i setvospremirao bar 2000kj.
 
u koje se malverzacije vrse nemogu verovati ja ne bi mogo to nikad da uradim
nadjes tako neku dobru masinu radis sa njom naviknes se i onda mora da vratis pa sta tu ima smisla
 
Nazad
Vrh