Case

E sad si ga iskomplikovao.Pa naravno da neće ići na svoju štetu ,imaju oni prostora u ceni da se pogađaju. Zavisi kolko su raspoloženi da im njima ostane u novčaniku, i da li ti je prva kupovina ili druga ,treća nije to isto.
 
Jbg ja kad sam kupovao traktor u tadasnjem Titanu skinuo sam cenu 2500 eura, prvi servis besplatan, tri kompleta odela titan masineri i jos neke sitnice dal alat ne mogu da se setim start je bio 34000 e sa pdv i onda 3 meseca zivkanja
 
A koliko puta si išao da dogovaraš kupovinu i cenkao se oko cene novog traktora ili kombajna ?
Za nov Dajc Far kombjajn mislim da nisu ništa hteli da spuste i ako su mi drugi trgovci rekli da će spustiti. I razlika je dai kupuješ na kredit na koji prodavac plaća (po dogovoru sa bankom) deo kamate ili za keš. Ali i za keš malo spuste, to je moje iskustvo. Možda sam loš pregovovarac.

Ides onoliko puta koliko je potrebno da se dogovoris na obostrano zadovoljstvo...Jel si kupio tog Dajc-Fara na kraju?
 
Almeks je tada dao popust 5000 e na ariona 410,dva komada u selo ja i rodja oboici popust po 5000 e mislim da mu je tad cena bila 55000 e sa pdv. Agropanonka ni jedan euro popusta, **greška ga gde smo jos pitali
 
Nazad
Vrh