Case

@zmaj od nocaja: mogao bi i ti uslikati svog novog maxxuma 125:osmeh:
 
Onome kome je traktor hitan, a nije gazda, a hoce novo, uvek moze da preproda na crno svoj bubreg:osmeh:, cena im je tu oko 50k+ evropejaca...taman za jednog maksuma na popustu sajamskom....

Eto bojceticu, ja cu ti prodati mog kejsa, sa sve pratecom mehanizacijom nagodinu, ako do tada ne pazaris makinu....i to povoljno...
 
Pitanje za poznavaoce Case jh95-koja je najsporija brzina na traktoru i da li ima creeper,tj puzne brzine-trazio sam podatak na internetu,pise da ima?
 
Pozdrav forumasi.
Interesuju me misljenja i iskustva za CASE IH 5140 Maxxum, planiram da kupim. Gledao sam na oglasima ima dva komada. Prvi sam gledao licno, kaze covek 97 god, model kaze on PRO i kaze da je cist amerikanac, ima samo donju automatsku poteglicu, drugi nisam gledao licno 96 god je Maxxum ima i gornju i donju poteglicu, cene su im po 13500 e. Da li je neko imao iskustva i kakvi su?
 
Под један нема шансе да је чист јенки, јер они тамо носе друге ознаке 52хх серија. Друго ако је про, онда мора имати повершифт мењач на главном мечању у виду дугмета које се тера горе-доле за промену повершифт брзина, такође кабина тј. кров исте је у односу на плус серију вшља за неких 7-8цм, како би се добила боља прегледност. Ти модели имају јаче моторе за око 5кс у односу на плус серију.

Он би требао да је немац у најбољу руку, а можда је и француз, јер је у то време кејс имао више фабрикау јевропи, а најбоља је била у Нојсу, немачка. Требало би да пише на плочици код задњих полуга где је рађен.

Пошаљи лин да видимо како изгелдају, мада по сликама се тешко може рећи дал ваљају или не....
 
Овај први није ПРО ни под РАЗНО.... и нема 120кс, већ 110.... годиште врло вероватно '96...

а шта еј са другим линком, каже не постоји....

- - - - - - - - - -

Нашао сам још једног на огласима, овај је цео офарбан, ЦЕО...чак и мотор су му фарбали....мора да има једно 3500 рч, док је тако лепо пицнут...
 
Ovog prvog sam gledao licno zato sto je tu u susednom selu, jeste malo neugledan obecao je prodavac da ce ga srediti za te pare ali su mu gume u solidnom stanju i bolje ovako sto nije lickan vidis mu svaku manu, gde curi ulje gde ne curi, on ga koristi svakodnevno, dok kod ovog drugog su gume vidim mnogo lose. 15.02. idem u Smederevskoj palanci na vasaru pa otici u Zabare da pogledam i njega, mozda ga ubijem na cenu za gume. Da li mogu da vuku 4 brazni okretac ili 3 brazni?
 
Nazad
Vrh