Case

Spajki dodji da vidis kod men jedan 6310. Nisu traktori samo na agriji i pulu ::namigivanje::
 
Jos uvek sam fan crvene boje.Proslo je kroz nase dvoriste i par JD-ova ali mi jos nisu srcu prirasli...
 
Case jx 95 sto se prodaje za 28.100,cista laz,Motor Fiatov,ceo traktor se proizvodi u Turskoj i sve Turske delove ima,mnogi su mislili da je original,ali nije,bukvalno sve je Tursko osim motora Italijan:)
I sad to nije Case traktor ako se pravi u Turskoj? JX 95 i ostali modeli JX koji se prave u Turskoj se prave jos samo za trzista zemalja gde mogu da se prodaju novi traktori sa starijim motorima Tier II - JX 95 3,9 l, dok se u italijanske 95-ce ubacuju motori Tier III 4,5 l kao sa JXU modela. Zamenjeni od skora Farmal A modelima. Ko iole prati traktore zna da postoje JX modeli iz Turske i Italije, i da su ovi sa reklama modeli jeftiniji iz Turske, ne prave se tamo i ne prodaju kod nas od juce
 
Poslednja izmena:
@Slavko 91 Da li ti kao ponosni vlasnik Casea JX si se malo rasrdio? Nekako mi se cini da su te nasekirali jako... :)
 
Poslednja izmena od urednika:
I sad to nije Case traktor ako se pravi u Turskoj? JX 95 i ostali modeli JX koji se prave u Turskoj se prave jos samo za trzista zemalja gde mogu da se prodaju novi traktori sa starijim motorima Tier II - JX 95 3,9 l, dok se u italijanske 95-ce ubacuju motori Tier III 4,5 l kao sa JXU modela. Zamenjeni od skora Farmal A modelima. Ko iole prati traktore zna da postoje JX modeli iz Turske i Italije, i da su ovi sa reklama modeli jeftiniji iz Turske, ne prave se tamo i ne prodaju kod nas od juce
ovo je moj traktor Italianski TIER 3 motor4,5L 3500eura skuplj od TURSKI
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
 
Slavko 91 Druze ujak mi ima original Case jx 95 duplo je skuplji znas li koja je razlika Fica i Bmw,ja ovo pricam zato sto mozda neko ne zna.Mnogo se ljudi zaletelo da kupi "TURCINA" i za**** se,nemoj pricati :)
 
Slavko 91 Druze ujak mi ima original Case jx 95 duplo je skuplji znas li koja je razlika Fica i Bmw,ja ovo pricam zato sto mozda neko ne zna.Mnogo se ljudi zaletelo da kupi "TURCINA" i za**** se,nemoj pricati :)
a da kod tvog ujaka na traktoru pored broja 95 ne stoji mozda oznaka JXU? ako ti nije tesko kad odes kod ujaka slikni traktor par puta cisto da vidimo razlike u odnosu na Turcina
 
Тешко ћеш ти то наћи овде у код нас. Једино да замолиш ове препродавце, кад буду ишли у набавку да их купе на неком отпаду, ако их уопште нађу...

Најједноставније ти је решење да направиш кутију, која ће се качити на носач и излијеш од бетона тег.
 
Тешко ћеш ти то наћи овде у код нас. Једино да замолиш ове препродавце, кад буду ишли у набавку да их купе на неком отпаду, ако их уопште нађу...

Најједноставније ти је решење да направиш кутију, која ће се качити на носач и излијеш од бетона тег.
a isto tako s mogu okačiti imt ili neki slicni tegovi
 
Naravno oni njemu tegove, on njima evropske pare i svi zadovoljni, odmah brza razmena................:ppozdrav: a mogu i na pice da idu posle..................
 
Tamara, molim Vas objasnite detalje oko tih tegova, koliko su kg. i koja je cena ako Vam donesu iz uvoza polovne?
 
Тег је тежак 47кг, и има их 6 комада плус један централни на коме је накачена вуча и који је тежак преко 80 кг.

- - - - - - - - - -

1041.jpg


То би требало да изгледа овако, плус што има ту један додатак такође тег, на који се качи носач и он је тежак око 50кг, можда и мало више...
 
Nazad
Vrh