Case ih

Велики бројеви са стране исписани за модел 1660 означавају да је то прва серија комбајна са ИХЦ мотором, не каминс који је уграђиван од 1989. године. Ова друга серија 1600 комбајна је добила и другачији бубањ, измењен у односу на прву серију 1600...и неке друге ситнице....остало је све исто...

И ти делови у Румунији нису мејд бај Кејс већ заменски делови и ко зна ко их прави....Мој зет је ишао да купи неки део за свог 2166, па се скењао...наручио на крају из титана орг део...ено га ради већ 2 године као швајцарац....
 
Imam Case yx 95, iz 2006 godine, taj traktor se posle pravio u turskoj, i mnogo se žale na njega, ovaj moj ima 4000 radnih sati i kao novi je, sve pohvale
 
Gdje da pogledamo selene za 1660 ? Ili da neko pogleda kod nekog trgovca ili ovlaštenog ako već imate kontakt ?
627555r91 ili 1330324c1 10kom
1330323c1 8kom
186597c1 2kom
 
Bas ocu da pitam , dali neko u sremskom bermudskom gumenom trouglu moze to ozbiljno da uradi ? Ovde smo radili ali kratko traje , original su reda oko 600 do 700e 20kom siken blokova , bas mnogo
 
Rade u Inđiji ali je kratkog daha.To nije mnogo, mene je komad iz originala za Claas-a koštao 45 evra.Da sam mogao da kupim kvalitetne osovine slamotresa za Zmaja platio bi komad 500 evra bez razmišljanja umesto standardnih 100 evra samo da ih ne menjam svake godine.Tako isto i sa silenima, nema tu mudrovanja.
 
Nama je majstor Mića odradio selene u Rumuniji pre par godina, i dalje šljaka sve kako treba.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Kakav je odnos po snazi motora ovih axial i redovnih kombajna.. recimo mega sa 220 ks i axial sa 220 ks mislim u odnosu na ucinak. Jel mozda ovi imaju nesto bolje sa isto konja?
 
Da,troše kao tenk!Pogotovo ove novije serije 21,23..Može se rešiti ali treba naći nekog ko zna.
 
Nazad
Vrh