Breskva i Nektarina

Ja sam prskao protiv monilije, tripsa i pepelnice 23. marta. Da li da ponovim nesto ovih dana?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Ja sam prskao u subotu,ima vasi na plodu,na listu nigde jedne nema zavukla se u kosuljicu .......valjda joj zima
 
Sav se najezim kad vidim prskanje bez kabine
Kabina jeste dobra po tom pitanju,ali mozda na evropskim traktorima gde je mnogo bolje odradjena nego na ovim nasim.Prvo traktor je mnogo nizi pa i sama kabina deluje manja,nego na Tafe-u na primer,sa kabinom na Tafea sve bi je polupao od grana.Ovako imamo ovu zastitnu masku i nema problema.
 
Nemora kabina da ima karbonske filtere,stavi masku i u kabini makar nece da lije po tebi pesticid. Ja i na 539 imam kabinu iako neprskam sa njim ne grejevme sunce u glavu kad tarupiram ili radim pipalicom

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Razlika izmedju jd i 539 je 25 cm,za toliko nece da rodi da nas spasi...makaze u ruke...
I takvu visinu imaju jos goldoni i antonijo cararo,do drugarev same je vislji od 539

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
I ja imam 539 bez kabine. Stavim skafander, gumirano odelo iz dva dela, cizme i gumene rukavice i pici. Sto kaze Vasovac bio bih sav mokar da se ne opremim ovako.
 
Nazad
Vrh