Bourgoin

30lezhg.jpg
 
Pa i nije , kada je pun natovari normalnu kiperku jednoosovinku sa nadstranicama što je kod nas najzastupljenija prikolica.
 
On onda nije znao to, mucio se juce 5 sati dok je obrao 50 ari. Ja bih ga zapalio a moram da mu pomognem.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Navareno je nesto celom duzinom valjaka. Sad ne znam. Moraće da se proveri

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nece pomoci nista u presusenom kukuruzu, kod mene su nove rakete, isti problem, posebno sada na kraju berbe kada je totalno suvo .. to se desava samo u toku vrelih dana i samo u pojedinim sortama kukuruza koje imaju zilavije stablo ... dakle branje ili kad ima rose ili zrno.
 
Nazad
Vrh