Svi oko mene sa dvorednim burgonima imaju problema , prilično nestabilan za brdo , a opet preširok za sijanje na 70cm.
I ja sam imao nerješiv problem jer je moj GM3 u točkovima širok 265cm a redovi na 80 , ako nije sijano sa markerima koji su poštovani ( a u mom kraju ih skoro niko ni ne koristi) nema problema , ali ako su redovi stisnuti , i još imaš bošnog nagiba , e onda su muke ježeve , onaj red koji ostaje sigurno gaziš ili krajnji desni obaraš .
Opet sve je dobro ako je stabiljka zdrava i ne pada lako ali ako je sklona rušenju opet muke.
Neki dan sam išao u HR po jedan cijeli red koji ću da dogradim na moj heder , to mi je jedino rješenje.
Još mi fali samo jedan pogonski reduktor koji je gore iznad uvlačnog grla. Ali ima da ga rodim ako treba.
I još nešto mi je zapalo za oko što si rekao , hidromotori i pumpe , nemora da znači da valja ako ne curi iz njega , tek kada ga ugriješ na vrućem danu i natjeraš u brdo onda si siguran dali sve radi uredno.
Onaj što je imao @matić sa dodatim trećim redom je solidna kombinacija.