Bourgoin

mica@

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2013
Poruka
370
Na koliko? 75 ili 80?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

savoris

Član
Učlanjen(a)
23 Feb 2009
Poruka
3.992
On je predviđen za 80 ali mogao bi se provući i kroz 75. Ja dok nisam proširio berač kada sam brao u jednom selu gdje je pretežno sijano na 75 sam se preporodio kada sam vidio koliko tih 5 cm znači.

mica@

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2013
Poruka
370
Drugari kako naj lakse skinuti lancanike sa osovine? I jel reduktor suv ili pun ulja?

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
28.819
Skidaju se teško jer zapeknu.Ako neki pukne bilo je tih potrošnih delova u firmi Agro Profil Ada.U reduktor ide ulje a samo je donji ležaj ako se dobro sećam 30205 otvoren dok su ostali zatvoreni.

mica@

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2013
Poruka
370
Skidaju se teško jer zapeknu.Ako neki pukne bilo je tih potrošnih delova u firmi Agro Profil Ada.U reduktor ide ulje a samo je donji ležaj ako se dobro sećam 30205 otvoren dok su ostali zatvoreni.
Znaci skidam reduktor napolje zajedno sa lancanicima? Moram sve da proverim i pretresem. Zapusten je prilicno.. Samo mi je bitno ako zatreba nesto za reduktor da ima..

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
28.819
Da zajedno se skidaju.U reduktoru nema šta da cikne.3 ležaja i 2 semeringa.Osovine se zupče jedna u drugu ali to je toliko kvalitetno urađeno da se neće nikada potrošiti zubi.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
28.819
Na te sa duplim lančanikom i dugačkom osovinom ide jedan 11205 ležaj skroz gore na osovinu da je drži u centru.Jel to taj 4 ležaj?

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
28.819
Samo sam jedan reduktor otvarao i to davno.Moguće da sam nešto pomešao jer davno beše a berača nema već 5 godina.

mica@

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2013
Poruka
370
Ja cu tek da otvaram da vidim sta se desava....

Vrh