Bos Pumpa

nebih se bas slozio da je do semeringa zato sto je to liniska pumpa to jest semering dihtuje ulje u pumpi a kad propadnu elementi ima preliv gde preliva napolje.
 
galki je napisao(la):
a kad propadnu elementi ima preliv gde preliva napolje.
A desi se ponekad i u karter.
najbolje rešene skineš pumpu i dizne i kod bošiste. zameni što nevalja i samo gas, a ovako svako eksperimentisanje košta mnogo, to ti je moj savet a ti kako hoćeš, odlući, nisi mali.
 
odneo sam je kod bosiste u vrsac,ipak je ac pumpa(nije bila original neka indijska kopija nije dobro dihtala i onaj klip je malo duzi)sutra mi stize druga pa cemo da vidimo kad je majstor spakuje.
 
Klikneš na pojedinu sličicu pa kad ti otvori tu istu sličicu u velikoj rezoluciji klikneš na nju sa desnim tasterom miša i u meniju koji se pojavi biraš "save picture" (sačuvaj sliku) i u novom prozorčiću koji se potom otvori izabereš gde na tvom hard disku da snimi tu sliku. I tako pojedinačno za sve sličice. :ppozdrav:

Možda može i jednostavnije ali ja ne znam kako.
 
Gde se nalazi dozer goriva bos pumpe ursus c360,dizne ok,pr ulja odlican,temperatura odlicna nov hladnjak traktor ocuvan nije otvaran 88god,nesvidja mi se rad u opterecenju npr kad vucem cisternu u 5oj 3200l u blagoj uzbrdici pocinje da se gusi kao da trokira presaltam u 4 u ide normalno,i na leru radi kao macka.Predhodni ursus c355 koga sam imao u toj uzbrdici je isao u 5oj kao lud nije je osecao,jeste pomalo dimio ali nije gubio snagu a ovaj gubi kao da ga nesto gusi
 
sto se tice dizni radim samu radionickim prirucnicima imas pritiske
sto se tice pumpi moje iskustvo je najbolje IPMzemun u auto i kod njih sacekas u bircuzu dok urade jeftini su jer su realni nije u interesu onom radniku da te zajebe da ti prodaje maglu ko seoski bošisti koji ti daju svaki put punu šaku delova pitaj boga sta ti je dao i od cega i onda cuvena recenica sve sam to menjao nemas brige sve je to do goriva
jednom mi tip uradi linijsku pumpu od 560 i da mi je u kesi, dodje gazda bosch servisa da naplati i pokaze mi rotor i kaze vidis kako ga je pojelo sad je novi unutra samo 170e kao fora menjao rotor u linijskoj pumpi
 
Da bi pvecao dozu goriva moras kod bosh majstora.To se radi na stroju.Previse doze unisti motor.
 
Nazad
Vrh