Bos Pumpa

galki

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2010
Poruka
1.607
nebih se bas slozio da je do semeringa zato sto je to liniska pumpa to jest semering dihtuje ulje u pumpi a kad propadnu elementi ima preliv gde preliva napolje.

Kosjerac

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
12 Feb 2010
Poruka
3.899
galki je napisao(la):
a kad propadnu elementi ima preliv gde preliva napolje.
A desi se ponekad i u karter.
najbolje rešene skineš pumpu i dizne i kod bošiste. zameni što nevalja i samo gas, a ovako svako eksperimentisanje košta mnogo, to ti je moj savet a ti kako hoćeš, odlući, nisi mali.

maki_vs

Član
Učlanjen(a)
13 Sep 2009
Poruka
772
odneo sam je kod bosiste u vrsac,ipak je ac pumpa(nije bila original neka indijska kopija nije dobro dihtala i onaj klip je malo duzi)sutra mi stize druga pa cemo da vidimo kad je majstor spakuje.

dukej

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
6.097
Klikneš na pojedinu sličicu pa kad ti otvori tu istu sličicu u velikoj rezoluciji klikneš na nju sa desnim tasterom miša i u meniju koji se pojavi biraš "save picture" (sačuvaj sliku) i u novom prozorčiću koji se potom otvori izabereš gde na tvom hard disku da snimi tu sliku. I tako pojedinačno za sve sličice. :ppozdrav:

Možda može i jednostavnije ali ja ne znam kako.

grunt

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2009
Poruka
6.938
Gde se nalazi dozer goriva bos pumpe ursus c360,dizne ok,pr ulja odlican,temperatura odlicna nov hladnjak traktor ocuvan nije otvaran 88god,nesvidja mi se rad u opterecenju npr kad vucem cisternu u 5oj 3200l u blagoj uzbrdici pocinje da se gusi kao da trokira presaltam u 4 u ide normalno,i na leru radi kao macka.Predhodni ursus c355 koga sam imao u toj uzbrdici je isao u 5oj kao lud nije je osecao,jeste pomalo dimio ali nije gubio snagu a ovaj gubi kao da ga nesto gusi

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.723
sto se tice dizni radim samu radionickim prirucnicima imas pritiske
sto se tice pumpi moje iskustvo je najbolje IPMzemun u auto i kod njih sacekas u bircuzu dok urade jeftini su jer su realni nije u interesu onom radniku da te zajebe da ti prodaje maglu ko seoski bošisti koji ti daju svaki put punu šaku delova pitaj boga sta ti je dao i od cega i onda cuvena recenica sve sam to menjao nemas brige sve je to do goriva
jednom mi tip uradi linijsku pumpu od 560 i da mi je u kesi, dodje gazda bosch servisa da naplati i pokaze mi rotor i kaze vidis kako ga je pojelo sad je novi unutra samo 170e kao fora menjao rotor u linijskoj pumpi

lisnik

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Feb 2010
Poruka
1.126
Da bi pvecao dozu goriva moras kod bosh majstora.To se radi na stroju.Previse doze unisti motor.

Vrh