Највероватније није добра апликација лека била, односно остало је у кожи. Пробајте пфајзеров ивермектин, иде интрамускуларно не можете да погрешите код давања. Тај део је вероватно под упалом, може да помогне било шта против упале или поред те упале на кожи дати дексамедазон. Сечење само ако је већ сазрело или изгледа као да ће да пукне. То животиње боли, осете притисак у дом делу коже и мишића.
Може да се деси да када убодете иглу, помери се лево десно под кожом и расече мишић таман толико да направи проблем. Али ту су коњи најосетљивији, код говеда је реткост због лабаве коже.
Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока