Bendovi za svadbe, rođendane i druga veselja

NA ne slazemo se,znas i sam koliko je muzika bitna za veselje,mozda i najbitnije da bi sve bilo u fulu...to je napominjem bez narucivanja pesama..samo par od mlade i mladozenje i to je to...orkestri su pretezno tako oko 1500 al sa narucivanjem pa se desi da i predje tih 3000e.veselje je bilo u etno selu u sali St,Petesburg...to je dosta kostalo al je vredelo
 
Kod par mojih drugara je svirao Slatki greh u svadbama i mogu vam reci da rade posao. Odusevljen sam bio Beogradskim akusticnim orkestrom koji je svirao kod jednog naseg clana :D

 
Jeste muzika najbitnija, pogotovo ako ima mnogo zvanica, a svako hoce nesto svoje i onda je najbolje pogoditi sa bendom bez narucivanja, nego im ti ostavis neki saroliki repertoar. Misa je recimo prosle godine kod drugara svirao, doduse bila je nedelja i uzeli su 2000e pretpostavljam da se moze malo i pregovarati sa njima isto bez narucivanja, a ostali bendovi iz njihove grupe su od 1500 do 1800 bez narucivanja.
Preporucio bih jos Roko Maroko isto su sjajni. Russia bend su isto odlicni, uzimaju 1200e bez narucivanja, al nemaju presvlacenje i ostalo...
 
Kod mene u svadbi su svirali kupidon bend, bez naručivanja 900 evra ali je bilo preko neke male veze. Inače bio sam na dosta svadbi i naslušao se bendova a ovi su mi u vrhu. Svirka je počela u 17 h, imali su malu pauzu za večeru a fajront je bio oko 2 sata, i za svo to vreme nisu jednu pesmu ponovili. To mi je najgore kad slušam 16 puta jednu pesmu na svadbi....
 
Bueno band, na dosta svadbi sam bio i super atmosferu prave. Imaju sajt pa pogledaj.

Sent from my LG G3 using Tapatalk
 
Za moju svadbu pre tri godine je svirao 015 bend. Odlicni su bili, extra atmosferu prave, mislim da su 600 evra uzeli za kompletan sastav. Svirali su od pola 10 ujutru do pola 3 u noc.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Potpisujem ovo ,svirali su prosle godine na svadbi moje sestre od ujaka.
Sviraju sve "od Slvane do Nirvane" mocan bend i nema pesme koju ne znaju.
 
Imaš još bendova na tom linku što sam dao na prethodnoj strani.Na taj datum 24.9. slobodni su 8 bendova.Venecija,Rio Grande,Adam i Eva,Tapas,Mauricius,Konfete,So i Tekila Marx bend,pa biraj....:osmeh:
 
AMBASADOR orkestar iz Panceva extra muzicari sve sviraju meni svirali svadbu prosle godine svi gosti bili zadovoljni.
 
Nazad
Vrh