Bendovi za svadbe, rođendane i druga veselja

Cestitam mica967 vencanje cerke.Nek je sa srecom i jel muzika polozila? :osmeh: :ppozdrav:
 
Neznam sta da kazem.
Na danasnje vreme dati 2000-3000e bendu za sviranje u svatove je po meni cista ludost.
 
Prava muzika nikada nije skupa jer ona pravi veselje i atmosferu.Kada imaš neke jebivetre od muzičara džabe ti sve.
 
Pa sigurno da nece platiti muziku 5000 e taj koji nema taj novac!
Sad dolazimo opet na ono sta je mnogo a sta nije, dzepovi su razlicite dubine i nekome je mnogo i 100 e.
Sve to treba uskladiti prema dubini dzepa a stoji to da dobri muzicari kao i dobri svatovi stvaraju idealnu atmosferu i odlican provod!
 
Od kad su prestali za bakšiš da sviraju tu više kvaliteta nema,meni za svadbu (davno beše) svirali za bakšiš,al kad zasviraju moraš za novčanik da se uhvatiš,evo skoor bio na svadbi kup (strao kumstvo) od 10 pesama 3 su zanli da odsviraju i to neki levi arnžman ne možeš pesmu da prepoznaš.Kao ne znaju te stare stvari kao du su Kvaka i Negovanović isli u školu sa Betovenom .

Ih da se vrate ona vremena odeš u kafanu i muzika ide od stola do stola,pa se i pobiješ ako ti prekinu pesmu,ovo danas daš spisak pola i ne odsviraju.
 
Mnogo bolju atmosferu naprave ,otkad nesviraju za baksis,bio sam bas na puno svadbi i ranije ,desi da slusas pesmu po 20 puta ,meni je ipak ovo bolje,sad mi se skoro sin zenio sviro je mister tvister bend,stvarno znaju da naprave atmosferu,a sutra dan su bilia 3 harmonikasa ,e tu je bilo narucivanja i baksisa,moze sve da se uskladi.
 
Ma ovo što omladina naručuje ne bih ni minut da slušam,ne znam nekkao kad sam ja bio omladinac kako ih plaćaš tako sviraju,,nije bilo kao ovo danas pemsa 500 din nego sviraj pa kako častiš tako sviraju,ako ne častiš samo pobegne :osmeh:.Ovo danas daš mu spisak on te juri po sali e ovo ne znam jel može nešto drugo pa dok se dogovimo dosadi mi muzika.
 
Cestitam mica967 vencanje cerke.Nek je sa srecom i jel muzika polozila? :osmeh: :ppozdrav:
Kolega hvala na pozdravima, tek danas sam video vaš post. Muzika je odradila posao odlično čak i iznad mojih očekivanja a što je rekla moja ćerka našoj familiji je dovoljan i tranzistor da bi se napravila dobra atmosfera. Sala Dijamant sa svojim osobljemje takođe učinila sve da svadba prođe u veselju i dobrom raspoloženju.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh