Beli luk

Zbog čega su donji listovi žuti? Trebali nečim prskati ili fali neke hrane (djubriva)? Više je listova žuto ali ovako kao na ovim slikama koje su gore postavljene da se vidi da pojedini listovi su žućkasti.
 
t6-SSYPfv8-QQa-ZEM3-VINv-J29-BC5-MKsu7zsn-Z0-X9-Abiy4-EYjqzy4-XIKk-BCNpmpz-21n-WBHKIcje-LQmz3m-G458i.jpg

Iz danasnjeg obilaska.
 
Ja nisam nista, sve sam cekao da se malo temperature smire, sad planiram oko vikenda da uradim zastitu.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Nikad se necu resiti gorusice, mislio sam da prskam Aqvu ali sam zakasnio. Sta se moze prksati za tek izaslu travu, ne vidi se na slici bas ali je tek izasla?
59169b12ffce44c965ae5d4dda7f101f.jpg


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Primetio sam da imam nekoliko glavica luka da srednji listovi se uvrcu i zute a kad sam malo bolje pogledao vidim da unutri nesto gricka lukac? Da li to vec treba prskati od stetocina,, dosad nisam to imao.
 
Trebalo je prskati jos odavno,gricka ga crv

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Pa od lukove muve a kad ga je vec upljuvala sad je kasno

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Nije,izbačene su neke aktivne materije pa su napravili novi,kao što je i duet ultra izbačen pa sad ima turbo.

Sent from my RMX3085 using Tapatalk
 
Hoce me ove nepogode pred kraj vegetacije, prosle godine grad me unistio, evo najavljuju jos par dana kise sa nepogodama tacno ne mogu da spavam.
b0b151f06a9e34a4731c525b480d209c.jpg


Послато са 2107113SG помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh