Belgijski orijas

Pa koliko sam ja cuo jeste da su muzjaci vec polno zreli,ali po meni je to jako rano,i pogotovo sto mozda moze da utice na rast i dalji razvoj muzjaka,a iskreno se nadam da ti se to nece desiti....Ja sam cekao 9 meseci dok nisam prvi put pustio da skine mrak :haha:,i mogu vam reci da do sada ima vec veliki broj njegovih usonja:osmeh:.
 
Pa koliko sam ja cuo jeste da su muzjaci vec polno zreli,ali po meni je to jako rano,i pogotovo sto mozda moze da utice na rast i dalji razvoj muzjaka,a iskreno se nadam da ti se to nece desiti....Ja sam cekao 9 meseci dok nisam prvi put pustio da skine mrak :haha:,i mogu vam reci da do sada ima vec veliki broj njegovih usonja:osmeh:.
Nadam se da nece biti bas tako necu ga vise pustat jos par mjeseci pa ce mo vidjet sta ce se dogadjat
 
Evo mog ovogodisnjeg Belgijanca rodjen 10.3...danas prebacen u veci kavez:osmeh:
dscn2303.jpg
 
Napreduje,napreduje,pravi muškić,nema mira.Samo skakuće,juri po kavezu,neki dan je preskočio ogradu od 1m,moro sam da dodatno dižem ogradu za njega.Inače,lep je ko slika.oće i da se pomazi i jede bogami za trojicu.Sve najlepše dajem njemu i onoj ženkici BO-NŠ,predivni su,i izgled i dlaka i ponašanje,ma nešto jako lepo.Zahvaljujem još jednom!:osmeh:
 
Hvala,bas mi je drago zbog toga:osmeh:!!!Ja sam uvek tu da mojim prijateljima pomognem koliko god mogu...pozzz:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Pre neki dan nabavio tri zenke stare 3 meseca. :bravo: jos mesec i po - dva, pa da im nadjem momka!

zenka 1
2cgzqqr.jpg


zenka 2
oiybk8.jpg


zenka 3
1zo9h4z.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
img1515.jpg
[/IMG]On je krivac sto su mladunci tako krupni.Njegov sin mesanac je pravi dasa samo je glava na oca.
img1746.jpg
[/IMG]
 
Nazad
Vrh