Becki plavi kunic

E meni treba zenka nabavio sam muzijaka danas za 500din evo slika
155628420767296276928417.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Kupio sam u somboru na izlozbu dve zecice beckog plavog od 6 meseci kad stignem slikacu ih
 
Da li je potrebno da becki plavi kunici imaju rodovnik svako poseban vec je dovoljno da su tetovirani u udruzenju odgajivaca kao dokaz da su rasni i da li mogu da idu na izlozbu kao takvi?
 
Da li je potrebno da becki plavi kunici imaju rodovnik svako poseban vec je dovoljno da su tetovirani u udruzenju odgajivaca kao dokaz da su rasni i da li mogu da idu na izlozbu kao takvi?
Zavisi na kojim izlozbama. Na nekima traze a na nekima ne. Uglavnom trebas imati rodovnike i to da ih prebacis da si ti vlasnik. pa ces uvek biti miran :)
 
Nema na cemu kolega.I ja bih voleo nesto vise da saznam o njima a nije iskljuceno da u skorije vreme potrazim negde jedan par. Deluju mi figurativno kao novozelandski,mozda za nijansu krupniji.:ppozdrav:

Definitivno su veći od NZL belih, ne puno al' razlika se vidi. Ja imam za sada samo mužjaka bečkog plavog, a imam ženku i mužjaka NZL belog, ženku kalifornijsku i nešto mešanaca + mladu NZL crvenu....

- - - - - - - - - -

Još kad bih znao staviti slike.....nadam se da će "upaliti"....
 
Standard kaže obrnuto, bečki plavi 4,25-5,25 kg, novozelandski beli 4,5-5,5 kg.
 
@dusansk. Kod tebe je bas raznovrsno drugar. Probaj da nadjes kako se postavljaju slike ,ja mislim da jeu caffe-u postavljeno.:ppozdrav:
 
Idealna kilaza i za novozelandske bele i za becke plave je oko 5 kg. Moj je imao 4.8 sada na izlozbi i rekli su da je idealan
 
Nazad
Vrh