Becki plavi kunic

iksi

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2012
Poruka
893
E meni treba zenka nabavio sam muzijaka danas za 500din evo slika

Poslednja izmena od urednika:

sulc

Član
Učlanjen(a)
7 Maj 2011
Poruka
171
Kupio sam u somboru na izlozbu dve zecice beckog plavog od 6 meseci kad stignem slikacu ih

VladimirColic

Novajlija
Učlanjen(a)
24 Dec 2013
Poruka
19
Da li je potrebno da becki plavi kunici imaju rodovnik svako poseban vec je dovoljno da su tetovirani u udruzenju odgajivaca kao dokaz da su rasni i da li mogu da idu na izlozbu kao takvi?

mungosjf

Član
Učlanjen(a)
6 Jul 2013
Poruka
53
Da li je potrebno da becki plavi kunici imaju rodovnik svako poseban vec je dovoljno da su tetovirani u udruzenju odgajivaca kao dokaz da su rasni i da li mogu da idu na izlozbu kao takvi?
Zavisi na kojim izlozbama. Na nekima traze a na nekima ne. Uglavnom trebas imati rodovnike i to da ih prebacis da si ti vlasnik. pa ces uvek biti miran :)

dusansk

Novajlija
Učlanjen(a)
24 Feb 2013
Poruka
3
Nema na cemu kolega.I ja bih voleo nesto vise da saznam o njima a nije iskljuceno da u skorije vreme potrazim negde jedan par. Deluju mi figurativno kao novozelandski,mozda za nijansu krupniji.:ppozdrav:
Definitivno su veći od NZL belih, ne puno al' razlika se vidi. Ja imam za sada samo mužjaka bečkog plavog, a imam ženku i mužjaka NZL belog, ženku kalifornijsku i nešto mešanaca + mladu NZL crvenu....

- - - - - - - - - -

Još kad bih znao staviti slike.....nadam se da će "upaliti"....

Drobac

Član
Učlanjen(a)
17 Mar 2013
Poruka
814
Standard kaže obrnuto, bečki plavi 4,25-5,25 kg, novozelandski beli 4,5-5,5 kg.

crni tekir

Član
Učlanjen(a)
12 Jan 2011
Poruka
2.163
@dusansk. Kod tebe je bas raznovrsno drugar. Probaj da nadjes kako se postavljaju slike ,ja mislim da jeu caffe-u postavljeno.:ppozdrav:

mungosjf

Član
Učlanjen(a)
6 Jul 2013
Poruka
53
Idealna kilaza i za novozelandske bele i za becke plave je oko 5 kg. Moj je imao 4.8 sada na izlozbi i rekli su da je idealan

Vrh