Balirka

ima takva ispravna presa u susednom selu ,na prodaju u ispravnom stanju,ako je ko zaintesovan neka se javi
 
za ovu sa slike covjek trazi 450 evra , morat cu je pogledati kada budem isao na taj kraj

nisu to nikakve pare samo ako je u radnom stanju cisto da se malo zezam
 
ne bih nikad uzeo niskotlacnu presu... Kad se samo sjetim bala slame iza zmaja 780, pa to ogromno, a meko ko jastuk. nit smoziti kako treba, nit ju premjestit... Ma 100 cuda. Od kako mi komsija balira sa visokotlacnom, slazem ih kao LEGO kockice na prikolicu.

Niskotlacnom presom vise ne bih dao da mi presaju ista, pa ni za dzabe... Pogotovo vece kolicine.
 
Imam presu john deere 336a imam problem na levom vezacu ostavlja kratke krajeve na petlji (mrtvi cvor) i kada je sirova masa cepa vanilu pre petlje . Dali je neko imao takvih problema i kako ih resiti? :udri:
 
znaci ova savorisova presa sa slike pravi mekane bale slicne bale kombajna ako sam dobro razumeo? :sta:
Post je spojen: [time]1271104607[/time]
_________________________________________________
Maticu a kako da ga raspusti dali na onom srafu kljuc 17 sto hvata
 
hvala maticu!
Post je spojen: [time]1271340956[/time]
_________________________________________________
:bravo:
 
milanco je napisao(la):
Gde mogu da nadjem gume za balirku povoljno nove ili polovne.
Na staroj gumi pise 10-12Am ( to bi trebal daje guma 10/80-12 ili 10/75-12).
Balirka je AMA.
Teško,moj predlog da uzmeš felnu od kola ako treba preradiš srce a gume ćeš uvek naći za nju.Npr. za welgera paše felna od starijeg Mercedesa
 
Kod mene je bio sličan problem. Desna guma na presi mislim 7.00 * 12, se zacepila, uzeli smo felnu 15 ticu od kombija,sa nje isekli srce i napravili novo od pločevine. Ispalo kao fabrički. Stavio gume 15 C teretne... :D
 
Ima moj komsija john derre presu niskotlacnu tri mu godine stoji kako je kupio visokotlacnu pa je nju u supu parkirao i tako tamo skuplja prasinu.Znam da je radila kao singerica samo sto on ima puno stoke pa mu je ova lakoradnija i manje mijesta bale zauzimaju.
 
ali on ima mnogo soke i njemu vec treba rolobalirka mozda

ja kazem za one koji se bave u manjim obimima proizvodnje da bi ovo zadovoljavalao , ne kazem da nema bolje od toga nego jednostavno za 450 evra nemas sta kupiti u toj klasi , pogotovo ako tome dodamo moj brdski kraj onda dolazimo do toga da je to sasvim OK

ja imam malo trave i meni bi odgovaralao , ali posto planiram ici i usluzno onda otpada jer ne vjerujem da bi iko platio ovakvo skladistenje jer kako i sam rece one zauzimaju mnogo manje prostora i manje traze vremena
mada mislim da ovo niskotlacna bolje sacuva travu , manje je usteti
 
e, ljudi treba mi pomoc! imam neku italijansku presu, i na njoj rasspe vezaci. pocela mi je jesenas praviti problema i odlucio sam zameniti kompletne vezace. neko mi pre rece ovde na forumu da su novi oko 90eura, medjutim sad nazovem mikron iz siriga i on mi kaze da su novi kompletni 450 eura komad. za te pare mogu drugu presu uzeti. sta da radim, sta mislite da li da izmenjam samo neke vitalne delove na vezacima, i koji bi po vama oni bili...mislim da je to mozda najbolje...aj pomozite...i naravno ako znate gde jos ima rasspe da se nadje da proverim i kod njih...
i gde se moze naci lanac koji pokrece paljenje, tj pokrece vezace?
hvala vam unapred!! ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh