Balirka

Pa bio je 10.9 i 7mm . u 10 god jednom sam otkinuo stift i to mi opruga od spremaca uletela, uglavnom kad udjem u opterecenje deluje mi lamela da odradjuje svoje.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nisam ga kupio_Okrenuo sam tanjirasti na kontra stranu dok ne pronađem nešto povoljnije jer mi je ovo stvarno previše i to još mala privreda.Ako ništa praviće se po uzorku kod proverenog čoveka.
 
Kod Roberta nema.Ima kod Botoša.Okrenuo sam ga da glavni udar klipnjače ide preko drugih(zdravih zuba).Tačnije ruka klipnjače je okrenuta na suprotnu stranu.
 
E sad vec razumem. A Botos je poznat po "dobrim" cenama ::novac:: Ucinak uvelikome zavisi i od balirke... Ja sa fergom i Lifamkom pravim oko 150 bala na sat, najveci problem je usitnjenost parcela, kad za jedno prepodne u lucerki uradim 6 parcela za 4 vlasnika koje su u proseku manje od jutra a navozam se oko 15-16 km dok ih obidjem
 
Cene k.t para su svuda slične.Kod Roberta je oko 750 eura ali ih ne drži jer mu se ne isplati pošto se slabo traži a skupo.
 
Kako podesiti da duzina odsjecene spage na cvoru bude ista? Izvlaci mi spagu iz desnog cvora..
295196afd9c731c21bb6ba837f9f4b8a.jpg


89ae2f52bc4bf7b3e062c129b98ef7ad.jpg


Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Mene je isto to zezalo kad sam kupio presu.Na tunelu ispod vezaca imas dodavace kanapa na tu stranu sto te zeza poteraj dodavac napred,ima sraf za stelovanje videces.Namesti da stoji uz ivicu kanala gde prolazi igla pa opali i okreci rucno da proveris da slucajno igla ne udari u njega kad iznosi kanap,mada nebi trebala.Ja sam kod mene tako resio problem
 
Jedno 8000 bala , da je puno puno je. Jel ti to Robert toliko trazio ?
Pretjera ga... Da bi isplatio tu cifru za Kt, i za gorivo i spagu, treba napraviti 3650 bala..
 
Nesto ti ne stima racunica. 3650 bala je oko 750 eura, a gorivo i kanap nisu nigde uracunati!
 
U principu spaga i nafta izadju oko 8 din po bali. Ja baliram po 18 din od bale pa racunaj.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh