Autoput Beograd - Zrenjanin - Novi Sad

У аустралији правац на магистрали 150 километара ушао у гинисову књигу рекорда. Колико сам раније гледао на дискаверију у русији има и по неколико стотина километара али су некатегорисани путеви. И да хоћеш нећеш заспати.
 
Kroz nas atar auto-put prolazi dijagonalno i deli ga bukvalno na pola,a po elaboratu je predvidjen samo jedna pasarela(prolaz-nadvoznjak) za prelazak auto-puta...tako da mi prolazimo cini mi se najlosije od svih sela...
 
Ovi skim sam ja razgovarao kazu da krivine sluze da ne bude monotono voznja, da ipak drzi paznju vozaca
Još bolje da naprave prepreke na putu, onda sigurno neće vozač zaspati. Mogu onda da snimaju igre bez granica.
Pogledajte u drugim ravničarskim državama koliko ima krivina. Eto njihovi vozači zaspaše.
 
Za neke naredne izbore, glasaću samo za onu opciju koja se krivično i imovinsko obaveže da će joj kad dođe na vlast prvi zadatak biti izgradnja novog zatvora, i da će krivično goniti SVE predstavnike ove vlasti na svim nivoima, i ako se nekom dokaže protivpravna dobit da mu se oduzme sva imovina i dodeli nova adresa u pomenutom zatvoru, pa ako bude malo jedan zatvor onda još jedan... Bez tog reza Srbija i Srbi su osuđeni na nestanak...
 
Nazad
Vrh