Auspusi

Dal na ovom prvom snimku ima nesto u cevi kao prigusivac ili je samo suplja cev...? na poslednjem snimku mi se vec ne svidja zvuk...
Na prvom klipu ima prigusivac a na ovom zadnjem nema,moj je bez prigusivaca ali ne radi i cuje kao ovaj ni priblizno ovaj kao da puca mozda je do zvuka ali meni se ne svidja,moj brat je hteo i njemu da narucim kad je kupio 82.1 i kad je njemu stiglo bio je sa prigusivacem cuje se malo jace od obicnog auspuha,kad sam zvao da pitam u gocem gde sam kupio rekli su da ne prave vise praznu cev jer kao jako se dere bez prigusivaca i moguce je da se zapale zetveni ostaci kad je samo cev,kako se moj cuje meni se svidja a i svi po selu znaju ko je kad prodjem narocito kad radim transport u kabini je nijanusu bucniji,a sto se tice potrosnje ulja i neracnomeran rad od.toga nema nista,sve je isto samo sto kad se daje gas ne moze da se uporedi sa originalom
 
Da bez prigusivaca samo cev,mislim da ovaj zvuk od mog ne moze da se uporedi sa onim na prethodnom klipu sto samo puca da li je do snimla ili do traktora ne znam
 
ko kaze da ne moze,i da zvuk nece da valja... :)
img20150310150331.jpg
 
Lele pa ovo odbija bubne opne.Radije cu tenk slusati.Heheeee salim se malo. nije lose samo bih rekao ipak da je ovo malo bucno da duzi rad
 
Nije bucan,samo na ler gasu malo je tuplji zvuk,malo vise bruji ali samo na leru,a na vecem gasu isto kao i sa fabrickim auspuhom,a u kabini nema nikakve promene... a dole uza cev zbog izduvne grane,a gore sam hteo siru cev da bi lepse izgledalo (mocnije)... eto kolega Josife,poslusao sam te i nisam pogresio... inace auspuh je rucni rad... :)
 
Al kod mene je onaj dole auspuh na vlatku koji i radi ko bez prigusivaca. Kod tebe je gornji koji je mnogo tisi i veci zapreminski. samo sto su dvoklipci slabo muzikalni. Lepo oni pevaju samo ih lose slusati hahaa. To ti je ko ono hocete li izaci ili da palim krpe. A ovde ce biti bezi ili palim vlatka hahaaaaa
 
Jedan krug oba cilindra pale ,drugi krug na prazno oba, pa opet pale oba. Zato se cuje DU DU DU i nemozes mu nista niti neki zvuk napraviti.Dvoklipci su takvi.A i vise mi se svidja sto je bocno dole zbog izduvnih gasova a nemoze nista zakaciti
 
Nazad
Vrh