Auspusi

Jesenas sam uzeo auspuh za rusa iz Gocem-a onaj aluminizirani i već je počeo da pomalo rđa kako se pokazao kod ostalih?
 
Meni na Imt-ejcu savršeno što se tiče dugotrajnosti. Nekih 10 godina mi traje bez ijednog pucanja,varenja i sl. Ima malo znakova rdje i malo je bučniji u odnosu na prethodni auspuh,ali ok. To je ionako bio vanserijski auspuh pa se ne može uzeti u obzir (zadnji lonac od mercedesa 123-ke,a cev je bila cev kardana od nekog auta)...
-----------------------
SasaK,gocem aluminizirani.
 
evo slika od mojih musterija,auspusi su iz moje radionice... :)
img20150328170100.jpg
img20150328170139.jpg
1000759.jpg
 
Na vasaru u Debeljaci sam naisao na coveka iz Zrenjanina koji radi auspuhe za traktore(nije gocem)zna li neko od clanova o kome se radi?
 
ima li ko kakav snimak da cujemo zvuk sa ovim auspuhom,u rumi na vasaru sam kod gocema nasao ovakav za zetora 70ks ali nisam smio da kupim da experimentisem,jer to kod nas u kraju niko nema.kad bih znao kakav je zvuk opet bi 3 eg u rumu i pravo kod gocema po cevni :ppozdrav:
 
Zahvaljujem se članu milanbelarus920 na auspuhu konačno ja stavljen:ppozdrav:
img0226.jpg

img0229.jpg
 
Jel ti treba za maseja gornji deo? :) Pitaj u Optimi u zr, oni ce ti reci ko radi.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Haha...stari vuk!nisi pogodio,ali si bio blizu-donja krivina je u pitanju...radi li gocem ili ko vec?fi je 88.
 
E ne znam ko radi. Optima radi valjda do fi 80. Preko 80 imaju neke njihove koje preporucuju. Tako su mi rekli. Zovi ih pa ih pitaj.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh