Arma Trak

Imt je dokazani brend zaključno sa krajem 80-ih godina, jer posle toga inovacije koje su rađene nisu se baš najbolje pokazale u praksi. Što se tiče Armi kod mene u selu ima preko 30-ak komada ali je rano davati još neke zaključke ipak ti traktori nisu nešto preterano upošljeni.
 
Prođe i prvi servis, majstor iz Aleksandrovca korektan i strpljiv sve pohvale. Podesio menjač, preštelovao kočnice, stego crevo na klimi i reko da proverim kada je topao dan da li radi klima ili ne, upisao amortizer vrata. Od radova na servisu zamenio ulje prednjeg mosta, ulje u prednjim točkovima, motorno ulje i filter, filter goriva i filter ulja hidraulike. Izašlo nešto malo manje od 35.000din oko 3sata lagano.

Sent from my SM-A415F using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi,
Ja sam novi vlasnik arme 704e+!
Zanima me samo da li treba nešto laufati traktor prije težih poslova? I koja su vasa iskustva s armom 704e+?
 
Prođe i prvi servis, majstor iz Aleksandrovca korektan i strpljiv sve pohvale. Podesio menjač, preštelovao kočnice, stego crevo na klimi i reko da proverim kada je topao dan da li radi klima ili ne, upisao amortizer vrata. Od radova na servisu zamenio ulje prednjeg mosta, ulje u prednjim točkovima, motorno ulje i filter, filter goriva i filter ulja hidraulike. Izašlo nešto malo manje od 35.000din oko 3sata lagano.

Sent from my SM-A415F using Tapatalk
Sta je stelovao na menjacu?
 
Nije ni puno 35 hiljada meni su poslenji put ovi iz dajca uzeli preko 50 hiljada za mali servis plus samo jos jedan filter hidraulike. Izasao je iz garancije sad cu sam raditi.
 
Taj su i radili posle sam narucivao i menjao sa ocem sam filtere,ulja...

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh