Arma Trak

Znači da sad naš Radoslav trlja ruke, kupio Armu u pola sadašnje cene. ::novac::
 
Kad ovo pročitam i ja se zamislim da krenem sa ovim snimanjem. Kako drugačije zameniti fergu i kupiti nešto veće ?
Niko još nije snimio prikaz o kopanju soje, a ja to radim već drugi put ove godine na mojoj soji, pa nešto kontam, da to usnimim, mislim da bi svi bili oduševljeni jer to niko nije pravio, a i ne radi se više sa motikom, teško, leđa sevaju, ruke trnu, noge bolu... A nemam ni kameru, ne znam da rukujem, kanda ću i dalje kopati soju i voziti fergu.
A mislim da je ideja baš dobra. Eventualno da se udružim sa Radoslavom ili ovim kolegom što ide u prvu zaštitu pšenice (Falcon) pa napravimo novi Metro Goldwyn Mayer studio.
 
Danas na Armi procurela nafta na povratima sa dizni. Menjamo sve cetiri crevceta ujutru. Identicno je kao ja golfu 2 sistem.
 
Чикао Ацо сними ти један видео клип са том твојом комишиком у соји,житу,а после и у кукурузима па да видиш шта ће бити лајкова. И онда биће пара и за жуте фелне,а не Арму да купујеш.😁
 
Чикао Ацо сними ти један видео клип са том твојом комишиком у соји,житу,а после и у кукурузима па да видиш шта ће бити лајкова. И онда биће пара и за жуте фелне,а не Арму да купујеш.😁
Mislio sam ja i o tome ali stidna je dosta, pa nije nešto voljna za takve stvari - javno.
 
Tako i moj pra deda pricao kako jeo kupusnik a prasetinu nije ni pipnuo dok nije smazao sve ovo pa presao na pecenje posle ipak

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Stigla prva Arma u selo.
87ea959df93caa701a33d3e170ec9054.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Izvinjavam se, nisam napisao da je drugar ponosni vlasnik, a ne ja.
Ovo je model 854 lux.
Ne znam zasto je odabrao model bez turba i interkulera ali eto..
Sve na njemu deluje odlicno odradjeno i uklopljeno, ostalo ce vreme pokazati.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh