Arma Trak

Petre jednom u veku rešimo da kupimo nove traktore i zakači nas poskupljenje.Maler pa to ti je.
Vala baš jednom u veku. Kod mene bi bio nov traktor posle tačno 30 godina. Poskupelo gvožđe vele 200% još da budemo srećni što su traktori ovako malo poskupeli. :D

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Crkla mi sijalica na rotaciji, jel neko menjao, kako se skida poklopac? Bojim se da nešto ne slomim, probao sam levo-desno, neće...
 
Donji crni deo u koji ulazi poklopac je gumen i njega raširi da bi poklopac mogao da izađe.Nije jednostavno ali tako se skida.
 
samo mi nije jasno kako ce sad ovi sto su uzeli predracun i konkurisali na ovaj povracaj 50.40.10...ako je bila planirana investicija po jednoj ceni i sad je druga...to se nece uklapati bice zanimljivo
 
Možda su išli na niže cene zarad probijanja na tržištu i nelojalne konkurencije pa sada kada je krenula prodaja da se cene malo koriguju.
 
Још пре коју годину су говорили да је тадашња цена акцијска и да не знају до кад ће трајати. Углавном сва поскупљења сноси крајњи купац (конкретно мислим на цену гвожђа).
 
Још пре коју годину су говорили да је тадашња цена акцијска и да не знају до кад ће трајати. Углавном сва поскупљења сноси крајњи купац (конкретно мислим на цену гвожђа).
Naša posla, čim malo bolje krene potražnja, odmah dižu cene.
 
Nije to samo vaša, sad je to globalno. I kod nas je sve ošlo gore, a navodno čuo sam da su se Fendt i Maschio Gaspardo zatvorili u jednom periodu zbog nedostatka sirovine.
Traktori kod nas pogotovo idu gore, za mjesec dana ide nova euro norma, obavezno svi AdBlue.
 
Nazad
Vrh