Arma Trak

Da li neko poseduje Armu 584e kakva su iskustva. Treba mi traktor od 60ks koliko sam se raspitivao ova arma ima najbolji odnos cene i kvaliteta.
 
A da uporedi neko tu Armu , npr 704 , slicnim Zetorom , npr Major ? Preletio sam temu , vidim poredjenja uglavnom sa Rusom, drugim turcima i sa tzv zapadnim. Kako bi poredjenje bilo sa zetorom , placeno dobijeno?
 
Da li neko poseduje Armu 584e kakva su iskustva. Treba mi traktor od 60ks koliko sam se raspitivao ova arma ima najbolji odnos cene i kvaliteta.
Nema klimu, nema kompresor, ima mali rezervar 40l. Ako mozes preci preko toga odlican traktor. Ne znam da li uvoze model 604. On je kao 704/854 po zapremini rezervoara, kabini (klima, grejanje), hidraulici.
 
Moj ti savet model sa klimom. Kabina je dobro zadihtovana sa puno stakla. Cim je napolju +15 u kabini je +25 od stakla ako ima samo malo sunca.
 
Kugle se kupuju po kategorijama.Mere imaš na sajtu Mikrona iz Siriga a nemoj kupovati one jeftine no name jer hoće da puknu i onda imaš velik problem sa priključnom mašinom.
 
Da li ArmaTrak može da nosi punu prskalicu 1200 L sa hidro granama 15m ili 1500-1700 vestaka plus rasturivač ....ima li ko slična iskustva ??
 
Ja sa 1104 nosim agrometalovu prskalicu 1200 litara sa 12m hidrauličnim granama bez problema. Takođe donder rasipač sa dve dzambovke djubreta.
Recimo RUS 82.1 , nije baš mogao da digne rasipač lako, a turčin bez problema. Doduše turčin ima godinu dana, rus 22.

I jedna vrlo bitna razlika turčin ima bosho-ovu hidrouliku sa spoljnim cilindrina, a rus je daleko od toga...
 
Vodila se ovde dosta pomelika oko ako tako da kažem ova dva brenda. Kod mene u selu ima 15-ak Armi raznih modela, sem udubnosti po mom mišljenju sve ostalo je na strani Beloruskog brenda.
 
kolege razmisljam o kupovini arme 1054,pa kako ste zadovoljni?treba mi najvise za prskanje imam prskalicu od1000 l hidro grana 12m,spartanje sejanje (matermak 6redna sa depozitorima),transport 2prikolice zmaj 8t,jel bilo kvarova...
 
Nazad
Vrh