Antiradari, radar detektori, Cobre i slično.

Ja ga prolazim su slalomu uvek, jedno 5 puta nedeljno 😁 Ali tad nisam imao srece, jer je i Superb isao isto i kad skupio dovoljno materijala blinkeri i sve sto ide uz to 😁 Jos ssm ja znao da nije 120,ali sam mislio da je 100 kao niz Razanj, kad mi rece 90 (ili cak 80,ne secam se tacno) ali nesto mi se mota 90 kroz glavu.A kroz pricu sa njima rekord niz bubanj potok im je 190km/h.
 
15 hiljada, 3 boda i mesec dana zabrana,mada zabranu sam izbegao jer sam isao na priznanje krivice.

Ipak je ogranicenje 80,jer sam upao u grupu 41-60km/h.
 
To sam hteo da cujem da li su bio u 50% vise od ograničenja ili i vise od toga.Naplaćam se i ja radara godišnje ali se trudim koliko mogu da budem u tih 50% vise,ali samo na otvorenom.U gradu plaćam kazne zbog telefona...Neki dan vozim 100 km/h primetim ih da idu za mnom,ne smanjujem pa kako bude,bas sam žurio tj. kasno krenuo...oni me obišli i nastavili sa nekih 110 ja gas i za njima.U prvom naseljenom mestu smo se razišli svako na svoju stranu.
 
Од како има ових нових снимача, још ни једном нисам улетео (уснимљен) у радар....богу фала увек улетео са контра стране снимања...пу пу пу да не уречем.....а док су били стари радари, 3 пута ухваћен, од тога 2 пута од Соко Бање ка ауто путу на оном спусту где ограничење 40 било, ако се добро сећам, и једном у Бразилији.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
To sam hteo da cujem da li su bio u 50% vise od ograničenja ili i vise od toga.Naplaćam se i ja radara godišnje ali se trudim koliko mogu da budem u tih 50% vise,ali samo na otvorenom.U gradu plaćam kazne zbog telefona...Neki dan vozim 100 km/h primetim ih da idu za mnom,ne smanjujem pa kako bude,bas sam žurio tj. kasno krenuo...oni me obišli i nastavili sa nekih 110 ja gas i za njima.U prvom naseljenom mestu smo se razišli svako na svoju stranu.
Ja gledam da uvek budem u mandatu, na otvorenom to je do 40 preko, a u naseljenom do 20,mada sto se tice naselja tu izbegavam jer tesko ih je pohvatati gde su i zato je najgori za voznju put ka Pozarevcu preko Svlajnca selo do sela i nikad ne znas gde ce da cekaju jer uglavnom me radar uhvati u nekom malom mestu, gde ih uopste ne ocekujes.

A ni sa presretacima nisi nacisto, jer nekad imaju toleranciju nekada ne.Oni na Ibarskoj su bez tolerancije ako te namirisu.
 
Nazad
Vrh