Antiradari, radar detektori, Cobre i slično.

Ma da, ludovanje teško... Opasnost na putu... Ograničenje 50,ja vozio 53 i platio naravno... Meni nije bitno da ga imam na auto putu, i 130 mi puno nekad, al brate za ovakve gluposti stvarno ima smisla imati taj detektor...
 
Vazno napomenuti za sve!!
Ni jedan antiradar vas nece spasiti od brzine da divljate pored radara vec openuti 1-5sekundi ranije da se spasite zesceg prekrsaja za to vreme.
Svi koji vam prodaju antiradar da ce vas spasiti prekoracenja brzine vas lazu!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Svaki dan sam na putu, za radar mi ode godisnje 50€ i da kupujem sarene laze za 300€.Cuj sprava od 300€ detektuje Famu od pa skoro pola miliona RSD.

A nekad se na ovom forumu pisalo i citalo dosta pametnih stvari.

Kakve veze ima sto je fama pola miliona?
Radi se prijatelju o spektru laserskih zraka moji se presrecu i kakva je tu mudrost?

Bzv...

Samo lepo citaj i sve ce ti biti jasno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Dovoljno naravno. Antiradar imam jako dugo i nikada nisam dobio kaznu za brzinu ali nikada
Cak i presretac resi bez problema. Samo pametno. Ako u naselju vozis 90-100 ona si idiot, nece te spasiti niko i nista a i treba tako.
Ako vozis do 20 spasoce te antiradAr i kraj price.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kad bude neko od vas radio na fami neka se onda javi i komentarise .
Radar blokatori postoje ja sam video svojim ocima , jednostavno ni fama ni presretac ne moze da ucita brzinu i samo blinka prazno .
 
Ne sme da blinka prazno. To je znak da da zaustave i rasture ti auto da nadju uredjaj koji ometa lice u vrsenju duznosti. Tj merenju brzine!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne sme da blinka prazno. To je znak da da zaustave i rasture ti auto da nadju uredjaj koji ometa lice u vrsenju duznosti. Tj merenju brzine!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Jao ....
radi na fazonu kad je ukljucen i radar pocne da te snima odmah tebi u kolima pisti ti nabijes kocnicu i iskljucis ga radar te upuca na brzinu na koju ga ti iskljucis i gotovo .
 
Ne koristite antiradari, radar detektori, Cobre i slično, nemojte biti glupi. Zabranjeno je uglavnom zakonom u republici Srbiji, a samom promocijom krimogenih aktivnosti činite krimogeno delo. Ako već želite da kršite zakon radite to krijući.
 
Prateći forume o kolima, i ljudi koji poseduju antiradare cenovno preko 1000e, nikad nisu bili uhvaćeni sa radarom zvani fama. Uvek su dobili obaveštenje pre direktnog kontakta, stigli da isključe antiradar i smanje brzinu. Vozila koja cepaju, generalno i nisu za male brzine
Ali nisam se detaljno uplicao, tako da se ja neću raspravljati dalje, niti kladiti
 
Стварно волим да вас читам, тако ме неки коментари слатко насмеју......права ниска бисера

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh