Alati i radionice

Баш у овом видеу каже да алат можда није ни коришћен на њему је још заштитни премаз. И део је припадао источно немачкој армији.
И то продају на кило. И да, рекао је да су прављени од квалитетног челика.
 
Te busilice su jedne od najkvalitetnijih. Imam jednu, doduse vecu za konusne burgije, jos ima plombu sa brojem 88(valjda godina proizvodnje). Skoro naletim na pijac na malu i kupim je za 2000 dinara i poklonim je komsiji jer znam da mu njegova crkla.
 
Obicno map a moze i butanom da se radi, mali brener 25mm
To kad se radi kalajem

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Za to se ne koriste kljucevi iz Lidla. Obicno ukrstim viljuske od drugog kljuca, ali zna da se otkaci. Ovo je svakako bolje.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Da li je neko koristio nove Unior kljuceve? Citao sam na nekim forumima da kvalitet nema veze sa onim sto je nekad bio. Ne znam da li to vazi i za kljuceve. Sta li je kvalitetnije, Unior ili Zebra?
36e69dc31214a3c7218f27e00bfad531.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Ovde se pisalo da nije to kvalitet kao pre.Misilm i stari su bili neki srednji kvalitet.

Od kljuceva bi vam preporucio nemacki proxxon, jefitniji su od uniora a kvalitet je vrhunski.
Potpisujem !!!
Kad na Vašaru naletim na njihove "gedore" , odmah kupujem...
Zanimljivo da "brazilski" trgovci još nisu provalili da budzašto prodaju kvalitet u rangu "Gedore" ili "Hazet", za koje veoma dobro znaju šta da traže i koliko da cene...
Ovaj zadnji, Februarski Vašar, kupim 24 "gedoru" , Proxxon , za 100 dinara...
Pravio sam ključ za točkove na "velikoj" Dubrava prikolici...
Nisam se ni cenkao...😂
Isti takav, ali u rangu "cenjenih", a gore pomenutih, traže 300 dinara, "al brate, dao bi' za 250"...:ROFLMAO:
 
Kakva su iskustva sa MILWAUKEE aku brusilicama?
Od kako sam citao za one probleme sa aku udarnim odvijacima nesto nisam siguran u njihov kvalitet i pouzdanost.
 
Nazad
Vrh