Alati i radionice

Privodim kraju
Indijanci su izlomili alu navoze pa pravim mrtvačke od UNP profila 120mm
Radim da mogu da se skupe ako je uzan trag nečeg što se tovari tipa viljuškar isl
Da se njega rešim i ode na godišnji!!!!
b0aa7f1ecbfc3ec1189b362b6124d39e.jpg
f4a88d036b42be010b29e973b64e62b4.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Испустио сам случајно компресор пао на страну и разбио се ваздушни филтер ,сад не дува у боцу мотор ради али нема притиска на манометрима ништа,шта се ту могло десити
 
Sta ti dodje sad mrtvacke?
Mene zeza heber bina, ako ima bedena malo ubacimo traktor, nema brige, al' kad nema moram navoze da nosim..
Teski kao crna zemlja, jedan sam tesko da namesti

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Sta ti dodje sad mrtvacke?
Mene zeza heber bina, ako ima bedena malo ubacimo traktor, nema brige, al' kad nema moram navoze da nosim..
Teski kao crna zemlja, jedan sam tesko da namesti

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Hidraulikom se uspravljaju, mogu da se skupe da ostane 10cm izmedju njih ako se tovari trotočkaš viljuškar isl
A ručno se šire i skupljeju može jedan sam probao sam!!


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Pogledaj prvo da nije pukla neka cevka pa da na nju gubi vazduh,da li se cuje negde da sisti

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ja sam automatsku masku kupio u Weldgasu u Zrenjaninu ima već sigurno preko 5 god i još uvek radi kao prvog dana jedino jednom godišnje a nekad i dva puta treba da se promeni ona providna plastika ispred senzora i foto stakla koja služi kao zaštita.
Koliko si platio masku kod njih, gledam na sajtu ima par komada i krecu se oko 8-9 hiljada dinara.
 
Mi smo za navozenje traktora i
Sta ti dodje sad mrtvacke?
Mene zeza heber bina, ako ima bedena malo ubacimo traktor, nema brige, al' kad nema moram navoze da nosim..
Teski kao crna zemlja, jedan sam tesko da namesti

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Pocinkovani branici sto se postavljaju pored puta mogu biti dobre improvizovane navoznice. Zavisno od tezine masine spoje se 2-3 komada jedan do drugog. Jedini problem sto nisu bas lagane Nabavka- malo straha nocu ili se ceka rekonstrukcija nekog puta :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Nezgodno je kad su glatki navozi, jos ako su kratki, nece da se popne traktor.
Za nesto lakse smo koristili fosne...
Nemam svoje, uzimam od drugara, bas su jaki, uradjeni od cevi tako da hvata kranpon.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh