Alati i radionice

Malo pre videh reklamu. Da l vredi ovo čemu?

Ako imas aparat i volje bolje napravi sam sebi odvojeno i kolica i stolicu malu. Izace te jeftinije i kvalitetnije ces uradit.
 
Nude mi iskra busilica za 30 eura. Vredi li toliko
Slicna je ko ova dole.

rjcpJb6.jpg
 
Ponudi 20.Mislim da je 30 mnogo .Sada ima novih firmiranih po pristupačnim cenama ,plus toga ima i dosta akcijske prodaje.Pre izvesnog vremena sam kupio jednu fein ,sličnu ovoj iskrinoj za manje od 15 eura.
 
Sad prelistao katalog,razboleo sam se :)
Од цијене или избора :haha: Ја сам наручио панталоне за зиму,на трегере сада,и миран сам једно вријеме.
 
Ljudi gde uzimate šrafove i sl. ? Ovi maloprodajni objekti deru, a koliko sam gledo po internetu da bi dobio neku povoljniju cenu moraš uzeti veću količinu istih deimenizaja. Čak sam počeo da skidam šrafove sa koje čega straog nijviše zbog kvaliteta.
 
U prodavnici gde nema sumnje u kvalitet
Na vašaru socijalne
Na otpadu kad naleti bude vrh kvalitet zadnji put sam 150kg kupio, zvao burazera da mi kupi i donese džakove
Šrafovi su bili otpad iz firme Tarket Sintelon tj raspustili su majstore iz održavanja

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ponudi 20.Mislim da je 30 mnogo .Sada ima novih firmiranih po pristupačnim cenama ,plus toga ima i dosta akcijske prodaje.Pre izvesnog vremena sam kupio jednu fein ,sličnu ovoj iskrinoj za manje od 15 eura.

Otisla iskra.
Bio na pijac pre neki dan, samo 3 masine su bile fein i svaka bila 4/5000 din. Svi su naucili sta je dobro.
A korona pomutila planove, nema novi alat...
 
Ма нема ту ресетовања те јефтине док раде,раде али ни мало нису безбедне. Тетак ми је профи варилац и он је тако купио те јефтине са вашара и после првог дана их побацао. Ја сам хтео да купим једном приликом и он ми није дао јер касне са потамњивањем и страдају очи.
 
Ja sam automatsku masku kupio u Weldgasu u Zrenjaninu ima već sigurno preko 5 god i još uvek radi kao prvog dana jedino jednom godišnje a nekad i dva puta treba da se promeni ona providna plastika ispred senzora i foto stakla koja služi kao zaštita.
 
Nazad
Vrh