Alati i radionice

Rothenberger je vrlo poznato ime, naročito za alate za vodovod, gasne instalacije.
Ja imam dosta njihove opreme: brenere, materijal za tvrdo i meko lemljenje itd..
Taj brend svakako garantuje kvalitet.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Ima li neko Jasic Co2 aparate ?,gledam ove od 200 ampera ,digitalni i obicni ,cene su im oko 80 hiljada,pretpostavljam da za taj novac nisu neke igracke u pitanju sa laznim specifikacijama i losim kvalitetom ,ali ako neko ima iskustva da podeli ,bio bi zahvalan.Svidja mi sto su Mig/Mag i Rel,a digitalni ima i Tig opciju,sto sumnjam da ce mi trebati,a tu je i servis obezbedjen kao i delovi potrebni,sto je veliki plus.
 
Ja imam vec nekoliko godina Jasic inverter 200A ima i tig opciju, malo je reci da sam prezodovoljan sa njim. Verovatno su im i ostali aparati dobri
 
Stigla klješta za precizne radove
800mm
Prihvat 5"
53f85791da857486b9e2c56a1ea252c7.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Jel imate neki predlog za kvalitne burgije za metal? Gde kupiti i kojeg proizvođača? Cena nije presudna. Kao da ih prave od sira.
 
Ima li neko Jasic Co2 aparate ?,gledam ove od 200 ampera ,digitalni i obicni ,cene su im oko 80 hiljada,pretpostavljam da za taj novac nisu neke igracke u pitanju sa laznim specifikacijama i losim kvalitetom ,ali ako neko ima iskustva da podeli ,bio bi zahvalan.Svidja mi sto su Mig/Mag i Rel,a digitalni ima i Tig opciju,sto sumnjam da ce mi trebati,a tu je i servis obezbedjen kao i delovi potrebni,sto je veliki plus.
imam jasic 160 kombinovani. zavrsava sve moje potrebe vec par godina/
 
Jel imate neki predlog za kvalitne burgije za metal? Gde kupiti i kojeg proizvođača? Cena nije presudna. Kao da ih prave od sira.
Ja sam skoro kupio par komada novih iz Trebinja i dobro su se pokazale.
Inače, imam bar tridesetak prijeratnih isto iz Trebinja koje se samo povremeno naoštre, ali sam par komada lomio i toliko su skraćene da sam morao uzeti nove.

One po tržnim centrima malo šta vrijedi gledati. Mekane da se i uz podmazivanje i male obrtaje skroz istupe. Sa burgijama za beton je još gora situacija, čim naiđu na tvrđe od gipsa i krečnog maltera pločica se odlomi i ostane u rupi.
 
Imam tih starih debljih dosta, koliko ja bušim trajaće. Ali ove tanje 3,4,5mm su katastrofa. Najbolje su mi se pokazale neke crne bez oznaka, pokojni otac je ko zna gde to kupio.
 
Ma imam 3_4 rocangle od 2_3"
Imam i onih 1,5"
Ima i onih šved-ova 1"_3"
Ali velike nekad zatrebaju a nemam
A naj bitnije kod racangli je da su zubi dobri i da ne uštinu prste
Pre koji dan su mi trebale baš te 5" jedva našao ko ima u selu da pozajmim, svi kažu imam velike ja odem ono 3"
A ove su stvarno KING SIZE
A i bile povoljne 5 červenih a nisu korišćene zubi baš novi, neka ruska proizvodnja vidim žig ćirilicom GOST
E sad gledam neku polirku da uzmem, čisto da mogu ispolirati auto, farove,kamion, valjda će izleteti nešto povoljno


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Jel ima neko na forumu hidraulični radapciger?
Zainteresovan sam da kupim neki 10_15t 250_300mm duzina krakova
Ponekad mi zatreba a neka je na stanju


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Samo je bitno da oštrite u kratkim potezima da se nebi pregrejavao metal.
Inače, ovo je ok za osnovno sređivanje lanca, ali nije za pravo oštrenje..
 
Nazad
Vrh