Alati i radionice

evo nesto i mog alata...
co2 aparati....
2whgiah.jpg

presa za nabijanje svega i svacega,al' sluzi i za jos koje cega! :D
vhni1.jpg

manja stubna busilica...
2vx2612.jpg

veca busilica + flexovi...
2129zle.jpg

nisam slikao strug,mada mislim da sam vece negde postovao slike.rucnih alata imamo i uniora i gedore i hazeta i ruskih i ceskih....
 
neznam za vas ali ja sam od mog dede nasledio tri garniture vilasto okastih kljuceva ko zna koliko starih na njima pise hrom-wanadijum i evo i dan danas u odlicnom stanju,a imam i garnituru ureznica i nareznica koje perfektno rade nisu kao ove nove jednom narezes navoj i mozes da bacis,a sto se tice od el alata imam 2 iskrine brusilice jedna od 2000 a druga manja mislim da je od 800,kao i iskrinu busilicu i rade koncar aparat za varenje nosi 3,5 bez problema!
 
KishRobert je napisao(la):
evo nesto i mog alata...
co2 aparati....
2whgiah.jpg

imam ovakav isti aparat kao i ti , ovaj mali
moj je u rashodu pa ako ti treba nesto od njega reci dok ga nisam rasturio i prepravio u starter od 12V
 
Ima jeftin rucni alat marke Jetechtool (pise made in Japan), ja sam kupio nekoliko kljuceva, gedora i racnu za gedore pre dve godine. Cena je mala, tri-cetiri puta jeftiniji od Uniora, pa sam bio nepoverljiv, (jedna gedora oko 100 dinara). Svaki dan radimo sa tim alatom i nema nikakvih ostecenja, mislim da je u rangu Uniora. Jedino mi je problem sto je u Kikindi ta prodavnica jesenas zatvorena, sad ima samo u Subotici, to je "Su metal trade doo" Jovana Mikica 56.
Preporucujem!
 
ta presa mora dobro da radi :D :D,sa takvim presama sam se naradio i svasta naizbijao,ja koristim trenutno univerzal banja luka 16t jacine,bice i slika
 
Ajde da vidim ko trazi manji ti ili Danger??
Najveci usur sam dao Lesiju kad je celu maznula :D


Sta mislite o WuRth proizvodima?? Meni se cine odlicni.
 
dok sam radio u servisu imao sam slicnu presu i bila je dobra jer sam uvek pod rukom imao osecaj dal ce nesto puci ili ce se izbiti,dok ova moja samo dere i krlja i sve zivo lomi a to mi se nesvidja jer neznas ocel izaci ili ce puknuti,igrom slucaja sam na njoj izbijao lezaj na mondeu fordu jer ova u firmi nije mogla,dodjem kuci i gle cuda......... :sta:,pukne rukavac :haha: :haha: :haha:
sta dete zna sta je 1 tona,uzme pa se igra :haha:
Post je spojen: [time]1272231979[/time]
_________________________________________________
ja nikad nisam cuo za Wuth :sta:
:haha:
 
Wurth? Dobri, ali skupi naspram ostalih konkurenata, na primer odvijac sprej je 2-3 puta skuplji od wd-40, a start sprej je 3-4 puta skuplji od svakog drugog konkurenta. Srafovska roba je kvalitetna, ali je isto 2-3 puta skuplja od konkurencije.
 
Vidim sa sam progutao slovo.
Sad sam busio neke rupice na kabini 3-4 burgije sam polomio,fals zesci a samo pise wurth,inace sam sa 1 starom nastavio busenje i sve uradio,a nove 3-4 polomio... :udri:
 
Wurth su veliki trgovci !
Kada sam nešto sekao brusilicom, kupio sam neke jeftine Ruske rezne ploče i skuplje Wurth. Ruske su bile neuporedivo kvalitetnije.
:ppozdrav:
 
Nasao sam nekog lika koj prodaje iskrin co2 aparat,sa tim aparatom sam radio na praksi u imt-u dok sam tamo radio odusevio sam se moze da se pojaca mislim do 500 a kad se pojaca do daske sece one u profile ladno a kada se stavi tanja zica i manja amperaza limove vari ko lud bez progorevanja,ali me zanima dali neko od vas zna dali takvi aparati rade na industrisku struju ili na ovu kucnu trofaznu?
 
Nazad
Vrh