Alati i radionice

Neso, za odlazak na otpad se bira dan, jer ce se ostati bar do posle podne, (jos ako ides u drustvu sa drugom-kolegom) onda u kafanu negde na rucak i kuci si tek u kasnim vecernjim satima.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam bio u temerinu, dva puta, onako usput, pa nešto baš I nisam našao, ili ne znam gde da gledam..
 
Kao na vasar, pa kad nakupis pun auto skangalija srecan kao kad ides iz svaleracije.
U zadnje vreme malo skup sport al' merak nema cenu

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ceo dan tabanali na vašaru, naravno ključeva u izobilju ko obično. Malčice se kajem što nisam uzeo Stahlwille 25-27 ali mi neki djavo nije dao da ga kupim, bio je celih 100 din. Ista priča sa jednim Facom 40, brate mili ono je pravljeno za narednih 1000 god intenzivne upotrebe, bolesno kvalitetno, ali fora je naći upotrebu za 40 ključ.
Brat je uzeo neki Belzer iz 1952 god, skroz zanimljiv ključić, više pripada nekom muzeju alata nego na buvljaku.
Mada sam uhvatio sebe da gomilam ključeve, imam svaki po nekoliko komada. Ali kad naletim na neki Tang ili Unior ne mogu da odolim, kupujem po svaku cenu :)

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Dobar ključ uvek kupim ako je pristupačna cena i ako ga lako uočim .Ako je na gomili ,više ne "čeprkam".
Evo jednog moment ključa kome je zaaribao mehanizam za promenu smera .Nema obeležje ali je Beta ,tj . Norbar ,firma koja radi moment ključeve za dosta proizvodjača alata.
Znam da je Beta po račni ,koju sam sredio , sada je funkcionalan.
 
Jel zna neko u Novi Sad ili Zrenjanin, gde bi imalo ovakva creva za kupiti ?(precnici od fi 40-70mm).Znam na najlonu da bude jedan lik koji prodaje gumena creva,ali nije bio sad zadnji put kad sam isao na pijace ....jel ima ovako nesto po vasarima mozda ?.
 
Jel zna neko u Novi Sad ili Zrenjanin, gde bi imalo ovakva creva za kupiti ?(precnici od fi 40-70mm).Znam na najlonu da bude jedan lik koji prodaje gumena creva,ali nije bio sad zadnji put kad sam isao na pijace ....jel ima ovako nesto po vasarima mozda ?.
Ima u Pancevu ako ti nesto znaci,rade razna creva pa verovatno i te dimenzije Gumi Plast Ivon
 
Pazario od sveg premisljanja automatsku masku, esab warrior tech. Malo mi cudno u odnosu na klasicnu masku, nije bas tako vidljivost velika. Racunao sam sa smanjenim zatamnjenjem da cu moci bolje da vidim i van zone luka
 
Cudno je meni Nesko bilo kad si napisao da trazis sa zatamnjenjem do 13 jer si naviko na 12, ako se ne varam. Mozda ti ta obicna maska jednostavno ima manje zatamnjenje, a samo pise 12. Ja koji fala Bogu imam odlican vid masku uglavnom podesim na 10 ili na 11. Na 12 ili 13 nikad nisam probao.
 
Nazad
Vrh