Alati i radionice

Ja sam sinoć rastavljao jednu račnu 1/2" SAM FRANCE to je sada PROXXON bila godinama u traktoru u sandučetu zapekla sva ali sad radi kao sat
Malo sam sredjivao treći komplet alata za radionicu

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Kljuc deluje bar duplo kvalitetnije izrade od svih ostalih na koje sam napeteo, bez mikroskopske greske. Sto se tice izdrzljivosti verujem da je skoro neunistiv, naravno za neku normalnu upotrebu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Još samo da je kombinacija bolja, Hazet je teško slomiti, iskrivi se ali se sam vrati odskoči ko feder

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Drug mi išao u Rusiju i Azerbejdžan nešto raditi a metalac je . Kaže najbolji biznis bi bio skupljati ovde po radionama i buvljacima ključeve 12,16,18,20,23,25,28... nositi tamo i mijenjati za 13,17,19,24,... :haha:
 
Nova stara igračka na stolu,motor nek bi bio ok.,zamjenio sam viljušku za kačenje na čamac jer je vijak sa aluminijem zbog stajanja zašvaso.Dobio sam druge ispravne tak da kačenje je ok.Sredit moram još zaptivanje noge jer mješa se ulje sa vodom i pušta.Tomos je dvocilindraš od 18 konja.

















 
Imam dosta Hazetovog alata koji je odličan ali mi je Gedora ili Dowidat draži.
 
Uff. Hazet 8-)8-). Vrhunski alat. Imam jedan 17mm okasto-vilasti. Uredno stavljam drugi kljuc za polugu a neretko ga tucem cekcem. Nema znakova habanja na njemu. Mozda ima i boljih od njega, ali on je usamom svetskom vrhu-
I ja mislim da su jedni od najboljih, mada i Stahlwille viljuskasti su extra. Nisam imao prilike da vidim Snap On, oni vaze za najskuplji alat.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Kupujem na pijaci kod nas kad se nađe nešto kvalitetno a povoljno. Kvalitetno bude često, al' povoljno već malo teže. I prodavci sad znaju koji brend je dobar i dobro ga cene. Onaj Hazet 20-22 iz gornjih postova bi kod nas bio bar 300 din.
 
Akcija BLACK FRIDAY 1000din jedna linija i jedan no name montirač 22" ali baš jak nemoš ga iskriviti
Sad je žurka u radionici
Već ŠESTI dan se peče džibra
3500kg jabuka
17b94e60772887e9dac7409c6c9428cf.jpg
1407347163247e27295b6d6ec18028fe.jpg
b4ff552de6dd50ef10346d7f2a2c1ab5.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
I ja mislim da su jedni od najboljih, mada i Stahlwille viljuskasti su extra. Nisam imao prilike da vidim Snap On, oni vaze za najskuplji alat.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
Imam i ja dosta Stahlwille-a. Isto mnogo dobri. Inace dosta kljuceva imam duplikata, jer tati bude zao da ga neko drugi kupi kad je vec 100-200 dinara komad :ROFLMAO:.
 
Imam jednu bušilicu na prodaju,treba li kome i koliko ovo vredi?Glava je do 16mm prihvat burgije,trofazni motor.
a058fefc711c3c7a6791df3957605315.jpg
4f7d1fc5b3c07de4f3b6cb1960023f22.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh