Alati i radionice

Drugari sta mislite o kvalitetu USAG alata imam jedna klesta i jedan krstasti odvijac van kompleta koji sam dobio na poklon davno kao polovne jos dok sam bio mali i evo i dan danas rade odlicno reko bih da je kvalitet odlican, da li neko ima iskustva sa ovim alatom?
 
Poslednja izmena:
- - - - - - - - - -

Bila su tri brata Dowidat koja su pocela zajedno da rade alat ali su se posvadjali tako da su dva brata otisla i osnovala brend Gedore dok je treci ostao na brendu Dowidat. Kasnije je jedan od dvojice Gedore brace umreo a treci (Dowidat) je vremenom odustao i prodao brend Belzeru koji je neko vreme to ganjao i skoro pa razbucao i zatim prodao dalje.
Elem, svi kazu da je Bahco unistio Belzer kao brend jer su poceli da prodaju jako losu robu pod tim imenom. Vremenom je i taj brend polako zamro.
Takodje je zanimljivo da je stahlwille kao i ostatak bavarske industrije tvrdo ostao dosledan kvalitetu.
Hazet vec ima nekoliko klasa alata i velika vecina novog je loseg kvaliteta u odnosu na stari.
Nisam znao ovo za Belzer-a. Cenim njihov alat i mogu reci da ono malo sto imam je vrhunsko. Naravno Stahlwille je alat za ceo zivot. Hazet (odmah posle Stahlwilla) kakav god da je daje dozivotnu garanciju kao i Ridgid na svoje celicne kljuceve za cevi. Iako mi ne treba svaki dan, trudim se da imam vrhunski alat jer kad zatreba naprezanja su neretko ekstremna sto ne moze bilo koji alat da izdrzi.
 
Koliko košta dostava ?
Bezplatno, jer je sigurno uracunato u cenu... svidja mi se ovo iskustvo sa ovim japancem. Maksimalno korektan covek. :ppozdrav:

Inace Hazet alat je za mene vrh (ne sve iz njihovog programa) pored Snap ON'a...
mala krckalica Snap On 1/4 cola preko 100Eur ali brate moze stotinjak na njoj da stane i nece da popusti
 
Drugari sta mislite o kvalitetu USAG alata imam jedna klesta i jedan krstasti odvijac van kompleta koji sam dobio na poklon davno kao polovne jos dok sam bio mali i evo i dan danas rade odlicno reko bih da je kvalitet odlican, da li neko ima iskustva sa ovim alatom?

Usag je isto sto i Facom francuski jer su se ujedinili. Sad ko je tu koga kupio... Sve im je vrhunski osim ravnih srafcigera.
 
Inace Hazet alat je za mene vrh (ne sve iz njihovog programa) pored Snap ON'a...
mala krckalica Snap On 1/4 cola preko 100Eur ali brate moze stotinjak na njoj da stane i nece da popusti
Koliko njih može da stanu na krckalicu od 3/4 cola ? Ovoj mojoj, koja je kupljena polovna je bio "ispao " sistem za promenu smera ,takodje je imala dva "sjebana zuba".Što dovodi do zaključka ,sve može da se pokvari.


forum image hosting




forum image hosting


forum image hosting

Uz malo rada oko nje ,koliko meni treba,
funkcioniše.


forum image hosting
 
Koliko njih može da stanu na krckalicu od 3/4 cola ? Ovoj mojoj, koja je kupljena polovna je bio "ispao " sistem za promenu smera ,takodje je imala dva "sjebana zuba".Što dovodi do zaključka ,sve može da se pokvari.
Uz malo rada oko nje ,koliko meni treba,
funkcioniše.

Minimum dvojica :osmeh:
Sala na stranu, video sam licno kada sam bio na prezentaciji u Bec kako se penje na 1/4 cola krckalicu sa adapterom od 1/2 cola nastekanu na tocak od auta.
Meni je sasvim jasno da je to fora da bi se prodalo preskupo ali deluje kod zaludjenih za alat kao sto sam ja :haha: (nisam kupio svejedno)
Naravo moze da se pokvari, kao i svaki alat.

Svako ima svoju preferisanu marku alata. A to ne znaci da druge marke pocenjujem dok sam ne isprobam :sreca:
 
Hazet stahlwille i VBW
Sta ces kad sam ljubitelj nemaca :osmeh:
Srecom cigani nisu izvalili koliko je kvalitetan VBW pa ga ne zacenjuju mnogo
 
Kupio sam jedan kljuc i jedan srafciger. Ne znam da li su dobre marke, kljuc sam uzeo jer je 19/22 a takav mi godi za parac, a srafciger jer nisam imao krstak 3ku. Jel zna neko jel su cemu ove marke?
4e7e99d06542ab825cc278d160c2f841.jpg
2e23a0beda7261ab6293dddb08c33e04.jpg
86ccd6dc62bbed90bd20bccce8899d73.jpg


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Ovog sa dukejove slike je radio Witte.
Šrafcigeri novije generacije: Kraftgrip ,Unior, Gedore ,Hazet ,SK tools ,USH se prave u Sloveniji ,firma Oplast.
 
Nazad
Vrh